Rozšírte svoju objednávku o niektorý z produktov horčíkového radu ❤️ IQ MAG ❤️ a dostanete od nás 🚚 dopravu ZADARMO na celú objednávku. Darček ku každej objednávke Šalviové pastilky s rumančekom a slezom

SheFoot Kozmetické náplasti na päty

Kód: 04.715.
7,91 € / ks 6,59 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Balenie: 6 ks

Priehľadné kozmetické náplasti na popraskané päty. Jemne zjemňujú pokožku bez odlupovania.Vhodné pre diabetikov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kozmetické náplasti na popraskané päty. Jemne zjemňujú pokožku počas 12 hodín - BEZ EXFOLIÁCIE.
Priehľadné. Zmäkčujú, hydratujú a regenerujú päty.
PAPAÍN - inovatívny extrakt z papáje, aloe vera, provitamín B5.
Vhodné na denné aj nočné použitie.
Dermatologicky testované.
Vegan.
Návod na použitie
Pred použitím pokožku na pätách dôkladne očistite a osušte. Uistite sa, že päty nie sú od krému mastné. 1. Náplasť vyberte z obalu a odlepte spodnú časť bezpečnostného papiera. Náplasť vytiahnite z hrubšej ochrannej fólie. 2. Náplasť ohnite pozdĺž otvoreného okraja a opatrne odstráňte fóliu z části, ktorá bude priliehať k chodidlu. 3. Prilepte lepiacu časť na pätu podľa pokynov na obrázku tak, aby priľnula k pokožke. 4. Odstráňte druhú časť bezpečnostnej fólie, bočné krídelká pritlačte k okraju chodidla a potom zadnú časť náplasti k zadnej časti päty.5. Pritlačte náplasť k pokožke a skontrolujte, či je správne nalepená. Nechajte pôsobiť 10 až 12 hodín a potom náplasť odlepte.Vhodné na denné aj nočné použitie. Vhodné pre diabetikov.
Upozornenie
Kozmetický výrobok. Len na vonkajšie použitie. Nepoužívajte na poranenú, podráždenú alebo slnkom spálenú pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte pri teplote od 15 do 25 °C.
Výrobca: Bielenda Kosmetyki Naturalne S.A., ul. Fabryczna 20, 31-553 Kraków, Polsko.
Distribúcia v SR : Naturprodukt spol. s.r.o., Nádražná 20, 900 28 Ivanka pri Dunaji.

Návod na použitie
Pred použitím pokožku na pätách dôkladne očistite a osušte. Uistite sa, že päty nie sú od krému mastné.
1. Náplasť vyberte z obalu a odlepte spodnú časť bezpečnostného papiera. Náplasť vytiahnite z hrubšej ochrannej fólie.
2. Náplasť ohnite pozdĺž otvoreného okraja a opatrne odstráňte fóliu z části, ktorá bude priliehať k chodidlu.
3. Prilepte lepiacu časť na pätu podľa pokynov na obrázku tak, aby priľnula k pokožke.
4. Odstráňte druhú časť bezpečnostnej fólie, bočné krídelká pritlačte k okraju chodidla a potom zadnú časť náplasti k zadnej časti päty.
5. Pritlačte náplasť k pokožke a skontrolujte, či je správne nalepená. Nechajte pôsobiť 10 až 12 hodín a potom náplasť odlepte.Vhodné na denné aj nočné použitie.
Vhodné pre diabetikov.

Upozornenie: Kozmetický výrobok. Len na vonkajšie použitie. Nepoužívajte na poranenú, podráždenú alebo slnkom spálenú pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte pri teplote od 15 do 25 °C.

Zloženie
Acrylates Copolymer, Glycerin, Papain, Urea, Calcium Pantothenate, Proline, Alanine, Serine, Aloe Babadensis Extract, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Magnesium Lactate, Potassium Lactate, Magnesium Chloride, Sodium Citrate, Ethylexylglycerin.

Doplňujúce informácie
DistribútorNATURPRODUKT spol.s r.o.
Krajina pôvoduVyrobené v EU
CharakteristikaKozmetika - ostatné
Čiarový kód5903240835768
Forma6 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 je jednou z NAJUZNÁVANEJŠÍCH značiek starostlivosti o nohy a ruky.

 

Shecosmetics - príjemný zážitok z aplikácie a zábava pri každodennej starostlivosti.

Produkty značky sa zameriavajú nielen na riešenie kožných problémov rúk a nôh, ale chcú priniesť aj príjemný aplikačný zážitok a ZÁBAVU v každodennej starostlivosti
Kozmetika NEOBSAHUJE umelé farbivá, parabény, PEG, silikóny, ftaláty a ďalšie zložky, u ktorých bolo preukázané alebo existuje podozrenie, že spôsobujú alergie, čo je hlavným jedinečným predajným miestom.

Na starostlivosť o ruky nájdete v našom sortimente hydratačné krémy na ruky a kutikulu, omladzujúce rukavice s bambuckým maslom a saténovou penou na ruky
Na starostlivosť o nohy a chodidlá odporúčame krém na popraskané päty s bambuckým maslom, krém proti kalusu, kozmetické náplasti na popraskané päty alebo exfoliačné podpätkové ponožky na báze AHA kyselín alebo exfoliačné ponožky s peelingovým účinkom.

V špeciálnej rade navrhnutej špeciálne pre mužov nájdete dezodorant ManFoot na topánky a nohy a exfoliačné ponožky ManFoot.

Objavte luxusnú starostlivosť o ruky a nohy za príjemnú cenu. Pohodlie vašich nôh je naším štandardom. 

 

Postarajte sa o seba. Široký výber kozmetiky pre mužov aj ženy. Objavte luxusnú starostlivosť o ruky a nohy za príjemnú cenu.