Vyskúšajte produkt z radu ❤️ SheCosmetics a my vám dáme 🚚 dopravu ZDARMA na celú vašu objednávku 👍. Darček ku každej objednávke Additiva Multivitamin + Mineral + Kofein Ananas šum.tablety

DR. IMMUN Kft | Vlasové šampony, balzámy a séra

Dr. Immun: Bylinné šampóny a séra pre krásne a zdravé vlasy

Byliny sa v kozmetike tešia veľkej obľube. Neprekvapuje to, pretože regeneračné, ošetrujúce aj liečivé účinky bylín sú známe už dlho. Bylinné produkty pre starostlivosť o vlasy sa tešia väčšiemu záujmu ako v laboratóriách vytvorené chemické látky. A prečo to tak je? Garantujú blahodarný účinok, sú efektívne a sú bezpečné.
Pravidelné používanie bylinných prípravkov je najlepšou podporou vlasovej starostlivosti. Byliny udržujú vlasy v dobrej kondícii a vlasy zničené a choré do dobrej kondície vrátia. Sú tou najľahšou cestou, ako docieliť krásne a zdravé vlasy.
 
Dr. Immun Bylinný vlasový šampón, Bylinný vyživujúci vlasový olej, Bylinné vlasové tonikum a Bylinný vlasový balzam predstavujú komplexnú starostlivosť o vlasovú pokožku a vlasy samotné.
 
Každý prípravok obsahuje zmes rastlinných extraktov získaných z 25 druhov bylín. Produkty sú bez farbív, konzervačných a vonných látok.
 
Je najvyšší čas podporiť naše vlasy nielen zvonka, ale aj zvnútra. Na to slúži Dr. Immun Krásne vlasy tablety.
 

Prírodné produkty s obsahom kofeínu určené k starostlivosti o vlasy mužov či žien. Starostlivosť pre poškodené a farbené vlasy. Rôzne regeneračné prípravky. Prvá pomoc pre vaše vlasy a sebavedomie. Vyberte si optimálny šampón proti lupinám, podráždenej pokožke aj vypadávaniu vlasov.

Vitamíny, minerály s kyselinou hyalurónovou a rybím kolagénom sa krvnou cestou dostanú až ku vlasovým korienkom. Tam podnieti rast vlasov, ich spevnenie a zníženie lámavosti.
Ale tu je potrebná istá dávka vytrvalosti. Na docielenie požadovaného efektu je odporúčané užívať vlasovú podporu po dobu 2-3 mesiacov.
 
 
10 položiek celkom
Dr. Immun ® 25 bylinný Vlasový šampón
+ Darček zdarma
ZADARMOZADARMO
4,40 € bez DPH
5,28 € / ks

Balenie: 250 ml DR. IMMUN® 25 bylinný Vlasový šampón s pH hodnotou šetrnou k pokožke. Obsahuje zložky účinné proti vypadávaniu vlasov a lupinám.

Kód: 19.100.
DR. Immun®  Kofeínový šampón na vlasy s 25 bylinami
+ Darček zdarma
ZADARMOZADARMO
5,02 € bez DPH
6,02 € / ks

Balenie: 250 ml DR. IMMUN® Kofeínový šampón s koncentrovaným výťažkom z kofeínu, biokávy a 25 bylín. Obsahuje zložky účinné proti vypadávaniu vlasov a lupinám.

Kód: 19.101.
DR. Immun®  Korenistý šampón na vlasy s 25 bylinami
+ Darček zdarma
ZADARMOZADARMO
5,02 € bez DPH
6,02 € / ks

Balenie: 250 ml DR. IMMUN® Korenistý šampón s koncentrovaným výťažkom z 9 korenín a 25 bylín. Obsahuje zložky účinné pre rast a posilnenie vlasov.

Kód: 19.102.
DR. Immun® Ženšen a propolis šampón na vlasy s 25 bylinam
+ Darček zdarma
ZADARMOZADARMO
5,02 € bez DPH
6,02 € / ks

Balenie: 250 ml DR. IMMUN® Ženšenový a propolisový šampón s koncentrovaným výťažkom zo ženšenu, propolisu a 25 bylín. Obsahuje zložky účinné proti vypadávaniu vlasov a lupinám.

Kód: 19.103.
DR. Immun®  Ovocný šampón na vlasy s 25 bylinami
+ Darček zdarma
ZADARMOZADARMO
5,02 € bez DPH
6,02 € / ks

Balenie: 250 ml DR. IMMUN® Ovocný šampón s biotínom a posilňujúcim extraktom zo 7 ovocí a 25 bylín. Vyživujúci šampón so zložkami proti vypadávaniu vlasov.

Kód: 19.104.
DR. Immun® Bylinné tonikum na vlasy s 25 bylinami
+ Darček zdarma
ZADARMOZADARMO
8,36 € bez DPH
10,03 € / ks

Balenie: 50 ml DR. IMMUN® 25 bylinné Vlasové tonikum dodá vašim vlasom silu a energiu. Proti vypadávaniu vlasov a lupinám.Cielená účinnosť: prípravok v sebe sústreďuje priaznivé...

Kód: 19.200.
DR. Immun® Kofeínové Vlasové tonikum s 25 bylinami
Tip + Darček zdarma
ZADARMOZADARMO
8,80 € bez DPH
10,56 € / ks

Balenie: 50 ml DR. IMMUN® Vlasové tonikum s kofeínom a výťažkom z biokávy dodá vlasom silu a energiu. Proti vypadávaniu vlasov a lupinám.Cielená účinnosť: prípravok v sebe...

Kód: 19.201.
DR. Immun®  Bylinné korenisté tonikum na vlasy s 25 bylinami
+ Darček zdarma
ZADARMOZADARMO
8,80 € bez DPH
10,56 € / ks

Balenie: 50 ml DR. IMMUN® Vlasové tonikum s výťažkom z 9 stimulujúcich korenín na vyčerpané, slabé a lámavé vlasy. Pre rast a posilnenie vlasov.Cielená účinnosť: prípravok v...

Kód: 19.202.
DR. Immun®  Vitamínový komplex pre krásu vlasov
+ Darček zdarma
ZADARMOZADARMO
9,24 € bez DPH
11,09 € / ks

Balenie: 60 cps DR. IMMUN® Vitamínový komplex pre krásu vlasov pre zdravie vlasov a imunitného systému. Pre husté, silné a krásne vlasy.Výživový doplnok obsahujúci vitamíny,...

Kód: 19.302.
DR. Immun® 25 Balzam na vlasy s 25 bylinami
+ Darček zdarma
ZADARMOZADARMO
5,06 € bez DPH
6,07 € / ks

Balenie: 250 ml DR. IMMUN®25 bylinný Balzam na vlasy vaše vlasy premení na poddajné a ľahko upraviteľné. Obsahuje zložky účinné proti vypadávaniu vlasov a lupinám.

Kód: 19.300.

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom