Ku každej objednávke nad 35€ v priebehu mesiaca máj je
Naturprodukt vitamín D3 1000 IU 60 tbl. ZDARMA.

PLASMA LIQUID

PLASMA LIQUID – novinky v starostlivosti o sliznicu nosa a uší

 

Nemecká spoločnosť REGENO prichádza na náš lekárenský trh s doslova prevratnou novinkou. Jedná sa o nosný gél v spreji a ušné kvapky vo forme gélu. Zaujímavé je, že tieto produkty neobsahujú chemikálie a cudzorodé látky a sú tak vhodné pre každého, vrátane tehotných žien a detí. Unikátny efekt vytvára fyzický náboj 850 mV, ktorý sa nazýva záchranný potenciál. Ten vyvíja osmotický tlak na choroboplodné zárodky, baktérie a vírusy, ktoré tento tlak ničia. Dokonca aj multirezistentné patogény, ako je MRSA (Methicilín-rezistentné Staphylococcus aureus, pozn. red.) v priamej konfrontácii účinkom Plasma Liquid podliehajú.

Pokračovať v čítaníPLASMA LIQUID

NCE KOLAGÉNY

O kolagénoch NCE je dobré vedieť zopár dôležitých informácií, ktoré vám možno pomôžu pochopiť v plnej miere význam tohto produktu, jeho dosah a presah a tak­tiež niekoľko zaujímavostí ohľadom jeho zloženia, dávkovania a používa­nia.

Značka NCE (Natur Collagen Expert) predstavuje významný inovačný počin v oblasti kolagénových pro­duktov. Nesie v sebe výsledok ex­pertného prístupu k prirodzenej kráse, k pohyblivosti, k radosti z kaž­dodenného bytia.

Pokračovať v čítaníNCE KOLAGÉNY

IQ MAG

Horčík (magnézium, Mg) je typický vnútrobunkový katión (ión so záporným nábojom). To znamená, že až 99 % horčíka je viazaného vo vnútri buniek, iba zvyšné jedno percento môžeme detegovať v plazme. V čom je horčík vo vnútri buniek dôležitý? Podieľa sa na celkovej kondícii bunky, je v tele všade prítomný minerál, nevyhnutný pre nervovosvalovú dráždivosť, činnosť CNS, stav kostí, zubov, ďasien a mäkkých tkanív, podieľa sa na činnosti cca 300 enzýmov. Bez horčíka si teda bežný aktívny život prakticky vôbec nedokážeme predstaviť.

Pokračovať v čítaníIQ MAG

SILYMARIN

Každý z nás sa určite stretol s výrazom detox, so slovnými spojeniami typu: „mám detox, pijem len zeleninové šťavy, jem morské riasy“. Pritom tzv. detox prebieha v reálnom čase nepretržite, vždy podľa reálnych potrieb organizmu. Podieľa sa na ňom v najväčšej miere naša pečeň, ktorá prerozdeľuje, syntetizuje, neutralizuje a transportuje všetko potrebné. Pečeň je biochemická stanica, v ktorej neuveriteľne presne a efektívne všetko prebieha. Avšak na rozdiel od kamennej stavby má pečeň ako biochemická stanica unikátnu schopnosť regenerácie. Vidíte, a predsa existujú ľudia, ktorí si väčšinou vplyvom vlastnej nevedomosti alebo okázalej ignorácie všetkých varovných znakov dokážu pečeň úplne zničiť. Vzhľadom na mimoriadnu regeneračnú schopnosť pečene je až prekvapujúce, že sa taká sebadeštrukcia vôbec podarí. Veď uznávané zdroje udávajú, že stačí len 1/8 zdravého pečeňového tkaniva, aby sa zvyšok dokázal zotaviť. V tomto procese hrajú kľúčovú úlohu tzv. Itove bunky pečene, ktoré proces regenerácie spúšťajú aj zakončujú. Avšak aby sa tak stalo, je nutné, aby sa celková životospráva, diéta a liečba navzájom podporila. A keď sa k tomu všetkému pridá aj Silymarin, pravdepodobnosť úspechu sa zvyšuje podstatnou mierou. Čo je to vlastne ten Silymarin?

Pokračovať v čítaníSILYMARIN

Dezinfikujete svoju zubnú kefku? ZAČNITE !

Úzkostlivá domáca čistota, takmer až nemocničného charakteru, sa stáva normou. Na kadejaký povrch máme celé kvantum rôznych prípravkov. Čistiace prípravky na kúpeľne, toalety, kuchyne i podlahy sú často obohatené o nejakú dezinfekčnú zložku, nehovoriac už o špeciálnych obrúskoch, ktorými možno zotrieť displej telefónu, klávesnicu počítača, kľučky na dverách alebo volant v aute. Všetko má jeden cieľ – aby sme sa mohli dotýkať povrchov bez nebezpečia, že na seba prenesieme niečo nežiadúce. Skrátka, dezinfikujeme všetko, čo sa dá, ale na to najdôležitejšie sme až doposiaľ zabúdali – na zubnú kefku. Na nástroj, ktorým si minimálne dvakrát denne čistíme chrup a ktorý po použití v dobrej viere opláchneme pod tečúcou vodou a ponecháme svojmu osudu až do ďalšieho použitia…

Pokračovať v čítaníDezinfikujete svoju zubnú kefku? ZAČNITE !