Vyskúšajte produkt z radu ❤️ SheCosmetics a my vám dáme 🚚 dopravu ZDARMA na celú vašu objednávku 👍. Darček ku každej objednávke Additiva Multivitamin + Mineral + Kofein Ananas šum.tablety

Spôsob dopravy a platby

 

Spôsob dopravy 

Tovar posielame Slovenskou poštou formou listovej/balíkovej dobierky, kuriérom SPS a Packetou dobierka/prevod. Je možný aj osobný odber.

K uvedeným cenám za tovar pripočítavame poštovné podľa spôsobu dodania.

 • pri dodaní prostredníctvom kuriéra SPS do hodnoty tovaru 39,00 € vrátane DPH účtujeme 4,90 € vrátane DPH
 • od hodnoty tovaru 39,01 € vrátane DPH a viac poštovné neúčtujeme
 • pri dodaní prostredníctvom Packeta/platba prevodom do hodnoty tovaru 39,00 € vrátane DPH účtujeme 2,90 € vrátane DPH, od hodnoty tovaru 39,01€ vrátane DPH a viac poštovné neúčtujeme
 • pri dodaní prostredníctvom Packeta/platba dobierka účtujeme 4,90 € vrátane DPH
 • osobný odber Naturprodukt sklad, Nádražná 58 (kaštieľsky areál, vchod od železnice) 900 28 Ivanka pri Dunaji, otvorené od 7.00 - 15.00 hod. v pracovné dni

Prepravná firma ručí za zásielku do okamihu odovzdania konečnému zákazníkovi. Pri preberaní si zásielku prezrite a v prípade viditeľného poškodenia či dokonca straty časti tovaru s dopravcom spíšte protokol a zásielku nepreberajte. Hneď ako nám dopravca zásielku vráti, okamžite Vám vyexpedujeme nový tovar.

Ak nebolo poškodenie alebo čiastočná strata obsahu zásielky pri jej prevzatí zjavné, oznámte nám túto neskôr zistenú skutočnosť bez zbytočného odkladu, najneskôr však do 2 pracovných dní odo dňa doručenia zásielky. Poškodený tovar Vám bude okamžite nahradený novým ihneď po jeho vrátení prevádzkovateľovi.

Dodacia lehota je spravidla do 7 pracovných dní. V prípade, že objednaný tovar nie je na sklade budeme Vás čo najskôr informovať (telefonicky, e-mailom) o možnosti dodania v neskoršom termíne resp. o náhradnom riešení. Objednávky vybavujeme priebežne každý pracovný deň.

Spôsob platby 

 • hotovosť
 • dobierka
 • prevodný príkaz na základe variabilného čísla (čísla faktúry), ktoré Vám zašleme na Váš emailV každej zásielke je priložená faktúra – daňový doklad. Ak doklad chýba, prosíme informuje nás čo najskôr telefonicky alebo na e-mailovú adresu info@naturprodukt.sk.                                                                                                                                                        

Bankové spojenie :  Číslo účtu: 1362978000/1111
                                   IBAN: SK5711110000001362978000

Uvedené poplatky platia pre odoslanie balíkov v rámci Slovenska. V prípade rozdelenia jednej objednávky na viac zásielok na základe Vášho želania vám môže byť účtované poštovné za každú zásielku samostatne.

Naturprodukt spol. s r.o. nenesie zodpovednosť za:

 • oneskorené doručenie tovaru zavinené doručovateľom (pošta, kuriér)
 • oneskorené doručenie tovaru zavinené nesprávne udanou adresou prijímateľa
 • poškodenie zavinené doručovateľom (pošta, kuriér); viditeľne poškodený tovar (poškodený obal balíka a pod.) nepreberajte!