Darček ku každej objednávke Šalviové pastilky s divozelom a echinaceou

IQ Magnesium kŕče Forte

Kód: 15.007.
7,71 € / ks 6,43 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Balenie: 60 ks

Horčík prispieva k správnemu fungovaniu svalov a spolu s vitamínmi B3 a B6 k správnemu fungovaniu nervového systému. Chinínovník červený napomáha relaxácii svalstva.
Účinná kombinácia látok pri svalových kŕčoch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Horčík prispieva k správnemu fungovaniu svalov a spolu s vitamínmi B3 a B6 k správnemu fungovaniu nervového systému. Chinínovník červený napomáha relaxácii svalstva. Výživový doplnok, vitamínový prípravok s minerálmi a chinínom.
Účinná kombinácia látok pri svalových kŕčoch.
Kŕče – kosti – svaly

- Horčík
- Draslík
- Vitamín B3
- Vitamín B6
- Vitamín E

Všetky naše pohyby majú svoj základ v svaloch, resp. v súhre svalov a nervov. Je pritom jedno, či klikneme počítačovou myšou alebo pobežíme maratón. V hre je približne 600 kostrových svalov, ktoré tvoria 45 % našej telesnej hmotnosti.
Každý sval, či presnejšie svalová skupina je šľachou upevnená na zodpovedajúcu kosť dvomi alebo viacerými úchytmi. Svalové vlákna sa skladajú z veľkého množstva myofibríl; povel k svalovej kontrakcii dávajú nervy. Ony vedú ďalej do svalu impulzy, ktoré prichádzajú z mozgu a miechy. Pre bezchybnú činnosť svalstva je potrebná energia a ióny horčíka, vápnika, draslíka a sodíka. Chinín obsiahnutý v kôre chinínovníka červeného spôsobuje relaxáciu svalstva a brzdí vznik kŕčov.
 
 

Návod na použitie
Dávkovanie
Odporúčaná denná dávka sú 2 tablety. Užite 2 tablety napoludnie, pri nočných kŕčoch odporúčame užiť 1 tabletu po večeri a 1 tabletu pred spánkom. Je potrebné zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie
Nie je určené deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Uchovávať mimo dosahu detí. Uchovávať na suchom a tmavom mieste pri teplote do 30 °C. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Zloženie
Tableta s hmotnosťou 970,0 mg obsahuje:
Zloženie aktívnych látok: horčík (citran horečnatý) 93,75 mg (25 % RVH*), draslík (chlorid draselný) 25 mg (1,25 % RVH*), extrakt z kôry chinínovníka červeného (Cinchona succirubra) 20 mg, vitamín B3 (nikotínamid) 8,0 mg (50 % RVH*), vitamín E (DL-alfa-tokoferol acetát 50 % enkapsulát) 6,0 mg (50 % RVH*), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 1,4 mg (100 % RVH*).
*RVH – referenčná výživová hodnota priemerného dospelého.

Zloženie prídavných látok: objemové činidlo mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, stearan horečnatý. Obal tablety: hydroxypropylmetylcelulóza, mastenec, polydextróza, PEG, oxidy železa.

Doplňujúce informácie
DistribútorNATURPRODUKT spol.s r.o.
Krajina pôvoduČeská republika
CharakteristikaDoplnky stravy
Čiarový kód8595026108585
Forma60 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: