Darček ku každej objednávke Šalviové pastilky s divozelom a echinaceou

ManFoot Dezodorant na obuv a chodidlá pre mužov

Kód: 04.717.
Značka: SheCosmetics
6,48 € / ks 5,40 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Balenie: 150 ml

2v1 dezodorant (na topánky a nohy) pre mužov s vôňou zeleného čaju. Eliminuje zápach topánok a nôh už po jednom použití a zabraňuje jeho výskytu. Obsahuje koloidné striebro.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dezodorant na obuv a chodidlá pre mužov:
- neutralizuje nepríjemný zápach
- má antimikrobiálny účinok
- obsahuje koloidné striebro

Dezodorant s vôňou zeleného čaju. Už po jednom použití eliminuje nepríjemný zápach a zabraňuje jeho opätovnému vzniku. Rýchloschnúce zloženie, nezanecháva stopy/škvrny.

Obsahuje aktívny blokátor zápacha SINODOR® - patentovanú prírodnú zložku, ktorá neutralizuje nepríjemný zápach a koloidné striebro, ktoré zabraňuje rozvoju baktérií. SINODOR® je registrovaná ochranná známka vo vlastníctve spoločnosti Givaudan SA, Švajčiarsko.

Dermatologicky testované.

Návod na použitie
Pred použitím dobre pretrepte. Nastriekajte do topánok alebo na suché chodidlá zo vzdialenosti približne 15 cm. Viacpolohový 360° ventil umožňuje pohodlnú aplikáciu dezodorantu v akomkoľvek uhle.
Upozornenie
Obsahuje vysoko horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom; pri zahriatí hrozí nebezpečenstvo výbuchu. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. V blízkosti tohto výrobku nefajčite. Neprepichujte a nezapaľujte, a to ani po použití. Nestriekajte nad otvoreným ohňom alebo inými zdrojmi vzietenia. Uchovávajte mimo dosahu slnečného žiarenia. Nevystavujte teplotám nad 50°C. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie
Butane, Alcohol Denat., Propane, Parfum, Colloidal Silver, Aqua, Citronellyl Methylcrotonate, Citral, Citronellol, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool.

Doplňujúce informácie
DistribútorNATURPRODUKT spol.s r.o.
Krajina pôvoduVyrobené v EU
CharakteristikaKozmetika - ostatné
Čiarový kód5902838920039
Forma150 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: