Vyskúšajte produkt z radu ❤️ SheCosmetics a my vám dáme 🚚 dopravu ZDARMA na celú vašu objednávku 👍. Darček ku každej objednávke Additiva Multivitamin + Mineral + Kofein Ananas šum.tablety

O nás

Spoľahlivý partner pre vaše zdravie už od roku 1991

Sme tradičná distribučná a výrobná spoločnosť. Náš sortiment je určený predovšetkým pre lekárne – voľnopredajné lieky, potravinové doplnky, kozmetika, kozmetické a zdravotnícke pomôcky, potraviny, ale aj prípravky na ochranu dýchacích ciest a testovacie súpravy.

Disponujeme širokým portfóliom sortimentu, ktorý zahŕňa produkty od overených zahraničných výrobcov z Nemecka, Francúzska, Talianska, Španielska a tiež domácu produkciu najvyššej možnej kvality. Na trh uvádzame predovšetkým inovatívne produkty, z ktorých mnohé sú výsledkom nášho výskumu a vývoja, podporeného spoluprácou s Univerzitou Palackého v Olomouci a poprednými technologickými spoločnosťami. Na Slovensku od roku 1993.

 

História spoločnosti

Od roku 1993 sme začali podnikať v Slovenskej republike otvorením pobočky Naturproduktu v Ivanke pri Dunaji. Od začiatku sme sa zameriavali na dovoz žiadaného lekárenského tovaru, najmä z Nemecka. Naše portfólio zahŕňa značky ako Dr.Scheffler (vitamíny a minerály ADDITIVA, kozmetika RUGARD), Sanotact (cukríky s hroznovým cukrom a vitamínom C pod značkou INTACT), Dr. Munzinger (ovocné rezy), neskôr NIPPES-SOLINGEN (dokonalé nástroje na manikúru a pedikúru vyrobené zo slávnej ocele Solingen) a mnoho ďalších. 

V roku 1997 sme vybudovali silné zázemie spoločnosti týkajúce sa distribučných skladov a kancelárií v Havířove. Tu sa teraz nachádza naše marketingové oddelenie, centrálny sklad. Od polovice deväťdesiatych rokov vydávame spoločenský štvrťročník LÉKÁREŇ a pre sieť partnerských lekární pravidelný reklamný list AKČNÁ LEKÁREŇ. Od roku 2004 pracujeme na výskume a vývoji vlastných produktových radov pod značkou Naturprodukt. Patrí medzi ne zubná séria GLUCADENT, legendárna švédska bylinná séria, séria s mikronizovanými extraktmi z ostropestreca mariánskeho SILYMARIN, ZIBESIL a inovatívna horčíková séria IQ MAG. Medzi ďalšie patrí rad Naturprodukt pre dýchacie cesty, rad na podporu kĺbového aparátu NATURQUELLE, rad odborných kolagénových produktov NCE (Natur Collagen Expert).

 

Filozofia spoločnosti

Od začiatku sa riadime pravidlom "všetko pre zákazníka a jeho spokojnosť". Tejto jednoduchej filozofii sme podriadili kritériá kvality, hygieny, logistiky a všeobecne ľudského prístupu pri riešení všetkých situácií v dodávateľskom reťazci. Naše povinnosti vždy plníme včas a to isté si ctíme aj u našich zákazníkov. Dedičstvo našich predkov tiež hlboko zakoreňuje vzťah k pôde, rastlinám, zvieratám a prírode vo všeobecnosti. Z tohto dôvodu sa staráme aj o naše sady, záhrady, polia a lúky, aby mohli byť trvalo čistým zdrojom surovín pre naše prevádzky.

 

 

 

Potravinárska výroba pod značkou NATURPRODUKT 

Hovorí sa, že všetko so všetkým súvisí. V roku 2017 nás bohatá úroda našich záhrad prinútila splniť si náš sen, pretože sme chceli vyrábať produkty, kde je celý výrobný proces pod našou vlastnou prísnou kontrolou od začiatku do konca. A vtedy sa začal príbeh našej rodinnej manufaktúry. Sirupy z bylín sme spočiatku začali vyrábať len pre vlastnú potrebu, neskôr aj ako základnú surovinu na prípravu čajov a limonád neďalekej reštaurácie. Záujem zákazníkov reštaurácie, ktorí si chceli kúpiť tento domáci sirup, nás prinútil rozšíriť vlastnú malú výrobu. A presne tak, ako sme si predstavovali od začiatku, v duchu starostlivého dohľadu, ručnej práce, najvyššej kvality a spracovania výroby.

Aktuálna ponuka sirupov našej výroby zahŕňa sériu bylinných aj ovocných sirupov. Za posledných pár sezón máme trochu predstavu o tom, čo majú naši zákazníci najradšej, aký sirup majú radi v lete a ktorý v chladných jesenných a zimných mesiacoch.

Hoci sirupy tvoria základ našej výrobnej výroby, vieme vyrobiť aj arašidové nátierky, pečené kečupy alebo aj jemné chilli dipy, ktoré výrazne stimulujú chuť do jedla. Suroviny získavame buď z vlastných záhrad a sadov, alebo ich nakupujeme od overených dodávateľov.

 

Ďakujeme za vašu priazeň a tešíme sa na spoluprácu s vami.

NATURPRODUKT spol. s.r.o.
spoľahlivý partner pre vaše zdravie už od roku 1991