Rozšírte svoju objednávku o niektorý z produktov horčíkového radu ❤️ IQ MAG ❤️ a dostanete od nás 🚚 dopravu ZADARMO na celú objednávku. Darček ku každej objednávke Šalviové pastilky s rumančekom a slezom

Švédske byliny, 30 g

Kód: 15.700.
5,31 € / ks 4,43 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Balenie: 30 g

Výživový doplnok, bylinný prípravok. Bylinná zmes na domácu prípravu švédskych kvapiek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok, bylinný prípravok na dobré trávenie.
Bylinná zmes na prípravu švédskych kvapiek.

Obsahuje:
- jaseň mannový
- šafran siaty
- horec žltý
- archangelika lekárska
- zázvor

Zmes rôznych liečivých bylín bola rodinným vlastníctvom, ale upadla do zabudnutia. Až v 18. storočí bola receptúra inovovaná dvomi švédskymi lekármi, rektorom medicíny Dr. Clausom Samstom a Dr. Urbanom Hjarom.
Dr. Samst celý život užíval tonikum pripravené zo zmesi týchto bylín a dožil sa údajne veku 104 rokov, kedy nešťastnouJaseň mannový pomáha udržiavať zdravie tráviaceho traktu a črevnú pasáž. Šafran siaty napomáha relaxácii a udržaniu pozitívnej nálady. Horec žltý povzbudzuje telo a napomáha pohodlnému tráveniu. Angelika lekárska napomáha zdraviu pečene, udržaniu správnej kyslosti žalúdka. Má vplyv na zažívanie a udržanie tráviacich funkcií. Zázvor napomáha zdraviu tráviaceho a obehového systému, má vplyv na hladinu krvného cukru.

Návod na použitie
Návod na použitie (príprava výluhu): Obsah vrecka (30 g) sa vysype do čistej širokohrdlej fľaše a zaleje 0,5 litra 40% liehu alebo ražnej pálenky a pretrepe sa. Za každodenného občasného pretrepania sa nechá vylúhovať 10 dní. Potom sa zmes precedí a vylisuje cez čisté plátno do tmavej fľaše a podľa potreby sa prisladí.

Dávkovanie: Dospelí 3-4x denne rozmiešať jednu čajovú lyžičku (5 ml) do šálky bylinného čaju a pomaly vypiť. Užívajte len na nevyhnutú dobu, nie viac ako 2 týždne. Po tejto dobe prerušte užívanie aspoň na 10-14 dní. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Upozornenie: Prípravok nie je určený deťom! Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Uchovávanie: Uchovávajte na suchom mieste pri teplote 15 - 25 °C

Zloženie
100 g bylinnej zmesi obsahuje:
Sušenú šťavu z jaseňa mannového (Fraxinus ornus) 20,00 g, koreň archangeliky lekárskej (Angelica archangelica) 13,00 g, koreň kurkumovníka zedoárového (Curcuma zedoaria) 13,00 g, pomarančovú kôru (Citrus sinensis) 13,00 g, rezaný podzemok ďumbiera lekárskeho (Zingiber officinale) 13,00 g, plod slivky domácej (Prunus domestica) 13,00 g, koreň krasovlasu bezbyľového (Carlina acaulis) 6,00 g, živicu kôry myrhovníka molmolového (Commiphora molmol) 6,00 g, suchý extrakt z dreva kmeňa a koreňa gáfrovníka lekárskeho 1,50 g, koreň horca žltého (Gentiana lutea) 1,30 g, blizny šafranu siateho (Crocus sativus) 0,20 g.

Doplňujúce informácie
DistribútorNATURPRODUKT spol.s r.o.
Krajina pôvoduČeská republika
CharakteristikaVýživové doplnky
Čiarový kód8595026103726
Forma30 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: