Rozšírte svoju objednávku o niektorý z produktov horčíkového radu ❤️ IQ MAG ❤️ a dostanete od nás 🚚 dopravu ZADARMO na celú objednávku. Darček ku každej objednávke Šalviové pastilky s rumančekom a slezom

Naturprodukt Švédske kvapky 250 ml

Kód: 15.7001
12,14 € / ks 10,12 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Balenie: 250 ml

Výživový doplnok, prípravok z bylín. Obsiahnuté výťažky z bylín podporujú správnej činnosť organizmu.

Prípravok sa užíva pri nechutenstve, únave a celkovej slabosti, počas rekonvalescencie po veľkom pracovnom alebo psychickom zaťažení, po dlhej chorobe, či chirurgickom zákroku. Pomáha organizmu pri regenerácii a pri vylučovaní cudzích látok z tela.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok, bylinný prípravok.

Oddych, zotavenie a odpočinok po veľkom pracovnom alebo psychickom zaťažení, po dlhej chorobe, či chirurgickom zákroku, sa nazýva rekonvalescencia. Toto obdobie je často sprevádzané únavou, nechutenstvom, slabosťou. Popri kľudovom režime, zdravej, ľahkej strave je v tejto fáze dôležité optimálne podporiť ľudské telo posilňujúcim rastlinným prípravkom z divorastúcich bylín. Pomôžu organizmu pri regenerácii a pri vylučovaní cudzorodých látok.

Výrobok obsahuje 40 obj. % alkoholu.

Benedikt: prispieva k normálnemu tráveniu a normálnej činnosti dýchacieho systému.
Angelika: prispieva k normálnemu tráveniu, podporuje chuť do jedla a činnosť pečene, napomáha normálnej funkcii žalúdka a činnosti dýchacieho systému.
Horec: osviežuje telo a napomáha normálnemu tráveniu.
Horký pomaranč: pozitívne podporuje metabolizmus lipidov a podporuje chuť do jedla.
Yzop: podporuje normálny stav kostí a kĺbov a normálnu funkciu dýchacieho systému.
Puškvorec: osviežuje telo a normalizuje trávenie.
Kardamóm: napomáha normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému, tráviaceho traktu, nervovej sústavy, obličiek a močového systému, pozitívne ovplyvňuje imunitný systém.
Škorica: Podporuje chuť do jedla, prispieva k normálnej hladine cukru a cholesterolu v krvi, podporuje normálnu činnosť čriev, dýchacieho systému, prispieva k osvieženiu tela a normalizuje trávenie a funkciu žalúdka.

Návod na použitie
Odporúčané dávkovanie: Dospelí 3-4x denne 1 čajovú lyžičku (5 ml) do pomarančovej šťavy, džúsu alebo šálky bylinkového čaju a pomaly vypiť. Užíva sa po nevyhnutne nutný čas, nie dlhšie ako 2 týždne. Po tejto dobe prerušte užívanie na 10 dní až 2 týždne. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Uchovávanie: Uchovávajte v uzavretom obale, pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí. Nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Zloženie
Obsah výluhu z bylín v 100 g/1 dávke (5 ml): koreň angeliky lekárskej (Angelica officinalis) 6,0 g/270 mg, koreň horca žltého (Gentiana lutea) 3,2 g/190 mg, kôra horkého pomaranča (Citrus aurantium) 2,0 g/120 mg, podzemok puškvorca lekárskeho (Acorus calamus) 2,0 g/120 mg, vňať benediktu lekárskeho (Cnicus benedictus) 1,2 g/72 mg, kôru pomaranča (Citrus sinensis) 1,2 g/72 mg, vňať yzopu lekárskeho (Hyssopus officinalis) 1,2 g/72 mg, semeno kardamovníka obyčajného (Elettaria cardamomum) 0,6 g/36 mg, kôra škoricovníka indonézskeho (Cassia vera) 0,6 g/36 mg, kandizovaný cukor, jablčný destilát.

Výrobok obsahuje 40 obj. % alkoholu (jablčný destilát).

Doplňujúce informácie
DistribútorNATURPRODUKT spol.s r.o.
Krajina pôvoduČeská republika
CharakteristikaVýživové doplnky
Čiarový kód8595026106390
Forma250 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: