Vyskúšajte produkt z radu ❤️ SheCosmetics a my vám dáme 🚚 dopravu ZDARMA na celú vašu objednávku 👍. Darček ku každej objednávke Additiva Multivitamin + Mineral + Kofein Ananas šum.tablety

Prírodné ušné sviečky Naturprodukt

Kód: 10.201.
5,91 € –20 %
Prírodné ušné sviečky Naturprodukt
5,91 € –20 % 4,70 € / ks 3,92 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Balenie: 2 ks

Prírodná ušná sviečka na ušnú hygienu. Prinavracia obľúbenú starú ľudovú tradíciu.
Balenie obsahuje: 2 prírodné ušné sviečky
Zdravotnícka pomôcka

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodná ušná sviečka na ušnú hygienu. Obsahuje včelí vosk a propolis. Klinicky testované. Hypoalergénne.

Mierne teplo generované ušnou sviečkou šetrne vstupuje do zvukovodu, zmäkčuje ušný maz a vytvára „komínový efekt“.
Zdravotnícka pomôcka určená na odstraňovanie mazových zátok z uší, ktoré môžu spôsobovať celý rad nepříjemných pocitov, jako je bzučanie, pískanie alebo hučanie v ušiach, nevyvážený ušný tlak a strata prenosu zvuku s následným pocitom upchatých uší.

Propolis obsiahnutý v NATURPRODUKT Prírodnej ušnej sviečke po zapálení uvoľnuje svoju prchavú frakciu. Tá vstupuje do zvukovodu a prispieva k jeho zdraviu a příjemnému pocitu.

Prírodná ušná sviečka prinavracia obľubenú starú ľudovú tradíciu.

Prírodné ušné sviečky sú vybavené bezpečnostním zariadením, ktoré zaisťuje bezpečnejšie, pohodlnejšie a účinnejšie ošetrenie. Nepoužívajte u detí mladší jako 3 roky.

4 prvky bezpečnosti:
- Krúžok pre zastavenie plameňa
- Ochranný kotúč
- Meracie kvapkadlo
- Aplikátor ,,Luxy"

Zloženie: Vata , parafínový vosk, včelí vosk, propolis, rastlinný stearín

Klinicky testované. Hypoalergénne.

Návod na použitie
1) Zasuňte tenší koniec ušnej sviečky jeden centimeter do aplikátor Luxy. Dbajte na to, aby druhý aplikátor Luxy nebol vo vnútri ušnej sviečky.
2) Vložte prírodnú ušnú sviečku dovnútra ochranného kotúča (postriebrenou stranou nahor) až po základňu krúžku pre zastavenie plameňa. Hrubší koniec ušnej sviečky zapáľte.
3) Položte hlavu na stôl a ušnú sviečku s aplikátorom Luxy zľahka zasuňte do ucha tak, aby zostala neustále vo zvislej polohe.
4) Hneď jako plameň prehorí ku krúžku pre zastavenie plameňa, ukončite ošetrenie a prírodnú ušnú sviečku uhaste v pohári vody. Postup opakujte v druhom uchu.

Zo spodnej časti ušnej sviečky môže vychádzať biela para. Ide o normálny jav. Pokiaľ sa táto para objaví, opatrne zmeňte polohu ušnej sviečky v uchu.

100% vyrobené v Taliansku.

Upozornenie: Výrobok uchovávajte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia, zdrojov tepla a vlhkosti. Používajte pri izbovej teplote (8 °C až 25 °C). Skladujte pri teplote v rozmedzí od -10 °C do 40 °C. Manipulácia s ohňom vyžaduje maximálnu opatrnosť: zaistite potrebnú ochranu vlasov a tváre pred plameňom. Pri používaní ušných sviečok si vždy zaistite pomoc druhej osoby. Používajte výhradne v prostredí bez nadmerného prúdenia vzduchu a v dostatočnej vzdialenosti od horľavých látok a predmetov.
Nepoužívajte v prípade: ušnej choroby; nedávnej ušnej operácie; alergie na niektorú zo zložiek výrobku. Nikdy nepoužívajte u detí do 3 rokov veku. Pokiaľ máte akékoľvek pochybnosti o vhodnosti výrobku pre vaše potreby alebo pokiaľ užívate iné lieky alebo zdravotnícke pomôcky, poraďte sa prosím najprv s lekárom. V prípade akejkoľvek nežiaducej reakcie ihneď prestaňte výrobok používať a obráťte sa na svojho lekára alebo na výrobcu. Výrobok nie je určený na vnútorné užívanie ani na vkladanie do iných telesných dutín okrem ucha.

Zloženie
Vata, parafínový vosk, včelí vosk, propolis, rastlinný stearín.

Doplňujúce informácie
DistribútorNATURPRODUKT spol.s r.o.
Krajina pôvoduTaliansko
CharakteristikaZdravotnícke prostriedky
Čiarový kód8017690000366
Forma2 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: