Rozšírte svoju objednávku o niektorý z produktov horčíkového radu ❤️ IQ MAG ❤️ a dostanete od nás 🚚 dopravu ZADARMO na celú objednávku. Darček ku každej objednávke Šalviové pastilky s rumančekom a slezom

Prírodné ušné kvapky Naturprodukt

Kód: 10.202.
6,80 € / ks 6,18 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Balenie: 10 ml

Prírodné ušné kvapky prispievajú k zdraviu uší, nakoľko pomáhajú odstraňovať nadmerný ušný maz a zabraňujú jeho tvorbe .   Obsah: 10 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

NATURPRDOUKT® Prírodné ušné kvapky prispievajú k zdraviu uší, nakoľko pomáhajú odstraňovať nadmerný ušný maz a zabraňujú jeho tvorbe.

Ušný maz, ktorý sa nahromadí v uchu môže vyvolať rôzne prí znaky vrátane bzučania, pískania alebo pocitu hučania v ušiach, nevyváženého ušného tlaku, podráždenia kože, straty sluchu, bolesti a závratov.

Vďaka zloženiu obsahujúcemu organické oleje, propolis a čierne ríbezle, kvapky upokojujú kožné vyrážky a začervenanie, poskytujú hĺbkové čistenie a ochranu zvukovodov a zvlhčujú suchú kožu.

Šetrné a účinné kvapky sú vhodné aj pre ľudí používajúci ch načúvací pristroj a na dlhodobé používanie.

Návod na použitie
Zakloňte hlavu na stranu a nakvapkajte si do ucha 4-5 kvapiek. S naklonenou hlavou nechajte niekoľko minút pôsobiť a následne zvyšky kvapiek opatrne z ucha odstráňte.
Ako prevenciu hromadenia ušného mazu používajte 1krát týždenne; v prípade nadmernej tvorby mazu, podráždenia alebo začervenania kože používajte 2-4krát denne po dobu 3-5 dní.
Nepoužívajte u detí mladších 36 mesiacov. U detí tejto vekovej skupiny podávajte len na odporúčanie detského lekára.

Upozornenie: Fľaštičku nevystavujte teplu a priamemu slnečnému žiareniu. Nepoužívajte v prípade známej precitlivenosti na niektorú z prísad, pri perforácii bubienka alebo ochoreniach ucha. V prípade nežiaducej reakcie ihneď liečbu prerušte. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepožívajte vnútorne. Nepoužívajte na popraskanú kožu. Zabráňte kontaktu s očami.

Zloženie
mandľový olej; olej z čiernej ríbezle; organický borákový olej; propolis; organické esenciálne oleje: gerániový, borievkový, kajeputový, klinčekový; bisabolol; vitamín E.

Doplňujúce informácie
DistribútorNATURPRODUKT spol.s r.o.
Krajina pôvoduTaliansko
CharakteristikaZdravotnícke prostriedky
Čiarový kód8017690000373
Forma10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: