Vyskúšajte produkt z radu ❤️ Dr.Immun a my vám dáme 🚚 dopravu ZDARMA na celú vašu objednávku 👍. Darček ku každej objednávke Additiva Multivitamin + Mineral + Kofein Ananas šum.tablety

Naturprodukt Záhrada oceánu - morské riasy

Kód: 15.3052
10,56 € / ks 8,80 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Balenie: 60 tob

Výživový doplnok s morskými riasami, prirodzená obranyschopnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok s morskými riasami
- Prirodzená obranyschopnosť
- Vhodné pre vegánov

Hnedá morská riasa Macrocystis pyrifera a riasy rodu Laminaria prispievajú k prirodzenej obranyschopnosti a napomáhajú správnej činnosti imunitného systému.

Červená riasa predstavuje zdroj astaxantínu. Produkt je zdrojom prírodného jódu.

Dar mora
Morská voda obsahuje životne dôležité prvky a taktiež aj tie, ktoré potrebuje ľudské telo. Divoko rastúce morské riasy zhromažďujú vo svojom tele všetky prednosti záhrady oceánu. Sú cennými dodávateľmi nielen vitamínov a minerálov, ale aj bielkovín a balastných látok. Dostatočná ponuka základných živín v riasach vytvára predpoklady pre stimuláciu imunitného systému. Predovšetkým hnedé morské riasy obsahujú sulfátové polysacharidy, ktoré podporujú správnu funkciu imunitného systému.

Návod na použitie
Dávkovanie: Dve kapsuly počas dna. Kapsuly sa užívajú spolu s jedlom. Potrebné zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie: Nie je určené deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Skladovať mimo dosahu detí, na suchom a tmavom mieste pri teplote do 30°C. Výživový doplnok neslúži ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Nie je vhodné pre osoby s poruchami metabolizmu histamínu.

Zloženie
1 kapsula s hmotnosťou 470 mg obsahuje:
Hnedá morská riasa (Macrocystis pyrifera) 100 mg, červená riasa (Haematococcus pluvialis) 1,5 % astaxantín 100 mg, hnedá morská riasa (Laminaria digitata) 100 mg.
Prídavné látky: objemové činidlo mikrokryštalická celulóza
Protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, stearan horečnatý
Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza

Doplňujúce informácie
Dodávateľ na trhNATURPRODUKT spol.s r.o.
Krajina pôvodučeská republika
CharakteristikaVýživové doplnky
Čiarový kód8595026110007
Forma60 tob

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: