Vyskúšajte produkt z radu ❤️ SheCosmetics a my vám dáme 🚚 dopravu ZDARMA na celú vašu objednávku 👍. Darček ku každej objednávke Additiva Multivitamin + Mineral + Kofein Ananas šum.tablety

Kefa na vlasy so štetinami diviaka Fournival Altesse, veľká

Kód: 75.202.
32,26 € / ks 26,88 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Balenie: 1 ks

Koncept udržateľného rozvoja: - Rukoväť je vyrábaná z bukového dreva udržateľne obhospodarovaného lesa. - Štetiny diviaka sa líšia dĺžkou zastrihnutia, aby dokonale prenikli do vlasov. - Štetiny sú osadené do podkladu kefy, ktorý je vyrobený zo 100 % latexu - prírodného kaučuku. Vďaka tomu sa podklad kefy optimálne prispôsobí pokožke hlavy, je ohybný a odolný voči vode. - Obaly sú spracované z recyklovateľných materiálov. - Potlač na obaloch zabezpečuje farbivo rastlinného pôvodu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rada Altesse predstavuje prírodné a kvalitné výrobky pre rozmanité typy vlasov. Koncept udržateľného rozvoja: - Rukoväť je vyrábaná z bukového dreva udržateľne obhospodarovaného lesa. - Štetiny diviaka sa líšia dĺžkou zastrihnutia, aby dokonale prenikli do vlasov. - Štetiny sú osadené do podkladu kefy, ktorý je vyrobený zo 100 % latexu - prírodného kaučuku. Vďaka tomu sa podklad kefy optimálne prispôsobí pokožke hlavy, je ohybný a odolný voči vode. - Obaly sú spracované z recyklovateľných materiálov. - Potlač na obaloch zabezpečuje farbivo rastlinného pôvodu. FOURNIVAL je francúzska firma, ktorej tradícia siaha do roku 1875. Kefy na vlasy sú dodnes vyrábané manufaktúrne, ručným spracovaním.

Doplňujúce informácie
DistribútorNATURPRODUKT spol.s r.o.
Krajina pôvoduFrancúzsko
CharakteristikaKozmetika - ostatné
Čiarový kód3150080281145
Forma1 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: