Darček ku každej objednávke Additiva Multivitamin + Mineral + Kofein Ananas šum.tablety

test

Dr. Munzinger GmbH & Co. KG je rodinná potravinárska firma, ktorú v roku 1982 založil Dr. Bernd Munzinger v podhorí bavorských Álp. Odvtedy mnoho ľudí spoznalo kvalitu najmä ovocných rezov, ktoré sa vyrábali a už od začiatku predávali výhradne v lekárňach. Poloha firmy a výrobných prevádzok uprostred prírody navyše skvele zapadá do filozofie kvalitných potravín, k presláveným prírodným ovocným rezom a taktiež poskytuje motivačnépracovné prostredie pre zamestnancov. Ochutnali ste legendárne ovocné rezy Dr. Munzinger?

Okrem rozširovania existujúceho sortimentu ovocných rezov boli vždy vyvíjané nové produktové skupiny: najprv ovocné tyčinky v čokoláde s vitamínmi a neskôr ovocné srdiečka a medvedíky s náplňou ovocnej šťavy. Novinkou v sortimente sú menšie formáty ovocných tyčiniek, ovocné tyčinky pre deti, na ďalších inováciách sa pracuje.

Firmu Dr. Munzinger GmbH & Co. KG teraz v druhej generácii riadia súrodenci Christine a Michael Munzingerovci. V roku 2001 bola „na zelenej lúke“ postavená nová firemná budova Dr. Munzinger v Munsingu pri jazere Stanberg. Nové prevádzky, vrátane zavedenia interného laboratória, umožnili skvalitniť všetky výrobné procesy, čo znamenalo významnú zmenu v kvalite produktov. Prvá certifikácia podľa IFS Food Standard prebehla v roku 2007. Odvtedy platnosť certifikátu potvrdzuje každoročný audit. Firma Dr. Munzinger GmbH & Co. KG v súčasnej dobe svoje výrobky dodáva nielen do lekární v Nemecku, ale aj ich s úspechom vyváža do celého sveta. Preto je vďaka výhradnému partnerstvu s firmou Naturprodukt spol. s r. o., Ivanka pri Dunaji, možno zaobstarať produkty v slovenských lekárňach alebo na e-shope naturprodukt.sk

 Dr-Munzinger-ovocne-rezy

 

OVOCNÉ REZY

Ovocné rezy Dr. Munzinger sú vyrobené z kvalitných, rastlinných surovín bez konzervantov a farbív a zdravo dopĺňajú energetické zásoby tela. Skladajú sa z lisovaného sušeného akostného ovocia, ako sú hrozienka sultánky, sušené jablká, marhule, banány, mango, ananás a figy, a sú bohaté na vitamíny. Ďalšie varianty rezov sú tradičné müsli a tiež orechy. Na zachovanie pôvodných cenných ovocných zložiek sú ovocné rezy Dr. Munzinger vyrábané bez tepelnej úpravy. Šetrné spracovanie podľa vysokých štandardov kvality certifikácie IFS Food zaručuje najlepšie možné uchovanie cenných surovín bez pridania konzervantov. Celý proces výroby podlieha prísnym a pravidelným kontrolám, aby bola zaručená vysoká kvalita.

Vďaka praktickému baleniu a rozdeleniu na osem malých kúskov sú ovocné rezy Dr. Munzinger ideálnymi spoločníkmi na šport, voľný čas aj do práce. Plátky ovocia sú vo forme ovocného sendviča pokryté tenkou vrstvou oblátky a sú predpripravené na jednoduché odlamovanie na jednotlivé sústa presne po 6,25 g. Celá manipulácia je tým pádom veľmi praktická. Človek má pod kontrolou, koľko toho zjedol a môže si svoj kalorický príjem presne dávkovať. Ovocné rezy Dr. Munzinger sú ideálne napr. pre deti ako ľahká desiata do školy, obľúbené sa tiež stali najmä u vytrvalostných športovcov. Pre bežného človeka na skutočné doplnenie energie a uspokojenie chuti na sladké obvykle stačí jedna tyčinka. Pre športovcov a pre doplnenie energie pribudli rezy ENERGY a POWER s proteínmi, vitamínmi a hroznovým cukrom.

 

Dr-Munzinger_sport

ČOKOLÁDOVÉ TYČINKY S OVOCÍM

Tyčinky v čokoláde Dr. Munzinger sú ideálne ako ľahká, energetická a lahodná výživa. Obsahujú kvalitné sušené ovocie a sú vždy obohatené o desať vitamínov. V závislosti od druhu majú polevu buď z horkej, bielej alebo mliečnej čokolády.

Dr-Munzinger_tycinky

MEDVEDÍKY A SRDIEČKA S OVOCNOU ŠŤAVOU

Pri výrobe mäkkých gumených cukríkov Dr. Munzinger je použitá živočíšna aj rastlinná želatína a taktiež kvalitné ovocné šťavy s prírodnými látkami a živinami dôležitými pre organizmus. Podľa druhu cukríkov tu nájdete ďalšie kvalitné suroviny, ako kúsky pravého ovocia, prírodný vitamín C z čerešne acerola alebo jogurt. Vďaka tomu sa podarilo vytvoriť jedinečnú a nezameniteľne plnú chuť mäkkých šťavnatých medvedíkov a srdiečok Dr. Munzinger. V lekárňach je ich teraz celkom 19 druhov, vrátane variantov bez cukru alebo bez živočíšnej želatíny.

Dr-Munzinger_cukriky_3

BYLINNÉ PLNENÉ CUKRÍKY

Tri druhy plnených bylinných cukríkov, s obsahom bylinných extraktov, siedmych druhov vitamínov, s obsahom až 21 druhov bylín, s prírodnými arómami, bez cukru ,bez farbív, bez konzervačných látok. Lahodná chuť a spojenie s prírodou.

 

Dr-Munzinger_cukriky

Certifikát Medzinárodného potravinového štandardu (IFS)

Ako sme už spomínali na začiatku, spoločnosť Dr. Munzinger spracováva svoje produkty čo najšetrnejším spôsobom aby zostali zachované pôvodné cenné ovocné zložky. Ovocné rezy Dr. Munzinger sú vyrábané bez tepelnej úpravy.

ifs_gross

Spoločnosť je certifikovaná podľa Medzinárodného potravinového štandardu (IFS), ktorý stanovuje jasné požiadavky na systém kvality, bezpečnosť potravín a kvalitu procesov a produktov. V rámci konceptu HACCP (analýza rizík a kritické kontrolné body) pravidelne analyzuje výrobný proces z hľadiska možných mikrobiologických, chemických alebo fyzikálnych rizík. Osobitnú pozornosť spoločnosť venuje aj téme alergénov. V rámci každoročného certifikačného auditu IFS podliehajú výrobné procesy a produkty prísnej kontrole aby bola zaručená vysoká kvalita.

Ochutnáte legendárne ovocné rezy Dr. Munzinger?