Rozšírte svoju objednávku o niektorý z produktov horčíkového radu ❤️ IQ MAG ❤️ a dostanete od nás 🚚 dopravu ZADARMO na celú objednávku. Darček ku každej objednávke Šalviové pastilky s rumančekom a slezom

Nanosil Antizápach do topánok s nanostriebrom

Kód: 90.501.
Značka: Nanosil
5,35 € / ks 4,46 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Balenie: 100 ml

Impregnačný sprej do topánok proti zápachu s NANOstriebrom

Detailné informácie

Podrobný popis

Antizápachový a bakteriostatický preparát chráni vnútro obuvi a ponožiek pred vznikom nepríjemných pachov. Efektívne ničí pôvodcov pachov - baktérie a pliesne.

Príjemná vôňa, vhodné pre všetky typy obuvi - denne nosenú, športovú aj pracovnú obuv.

Nanostriebro je zložka, ktorá výrazne zrýchľuje regeneráciu menších rán a infekcií. Je bez zápachu a chemicky čistá, vďaka nanostriebru sú v produkte vynechané viaceré konzervačné látky a farbivá.

Návod na použitie
Spôsob použitia: Nádobku pred použitím pretrepte. Streknite do vnútra topánky tak, aby ľahko zvlhli. Prostriedok aplikujeme minimálne 3 hodiny predtým, ako si topánky obujeme. Necháme preschnúť. Ideálne pre použitie je aplikovať sprej do nových topánok predtým, ako ich začnete používať. Prostriedok je možné použiť na všetky druhy prírodných aj umelých materiálov. Neaplikujte priamo na nohy - iba do vnútra topánok
alebo na ponožky.

Zloženie
Zloženie: do 3% rastlinných komplexujúcich zlúčenín, do 10% ethylalkohol, čistá voda, nanostriebro, koncentrácia 20 ppm, aromatické zložky.

Doplňujúce informácie
DistribútorNATURPRODUKT spol.s r.o.
Krajina pôvodu
CharakteristikaDoplnkový sortiment
Čiarový kód5902020473725
Forma100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: