Rozšírte svoju objednávku o niektorý z produktov horčíkového radu ❤️ IQ MAG ❤️ a dostanete od nás 🚚 dopravu ZADARMO na celú objednávku. Darček ku každej objednávke Šalviové pastilky s rumančekom a slezom

Kefa na vlasy so štetinami Tampico, Fournival Altesse, malá

Kód: 75.203.
26,29 € / ks 21,91 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Balenie: 1 ks

Koncept udržateľného rozvoja: - Rukoväť je vyrábaná z bukového dreva udržateľne obhospodarovaného lesa. - Štetiny sú rastlinného/ vegánskeho pôvodu a vyrábajú sa z vlákien Tampico, získaných z rastliny agáva, ktorá rastie v Mexiku. - Štetiny sú osadené do podkladu kefy, ktorý je vyrobený zo 100 % latexu - prírodného kaučuku. Vďaka tomu sa podklad kefy optimálne prispôsobí pokožke hlavy, je ohybný a odolný voči vode. - Obaly sú spracované z recyklovateľných materiálov. - Potlač na obaloch zabezpečuje farbivo rastlinného pôvodu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rada Altesse predstavuje prírodné a kvalitné výrobky pre rôzne typy vlasov. Koncept udržateľného rozvoja: - Rukoväť je vyrábaná z bukového dreva udržateľne obhospodarovaného lesa. - Štetiny sú rastlinného/ vegánskeho pôvodu a vyrábajú sa z vlákien Tampico, získaných z rastliny agáva, ktorá rastie v Mexiku. - Štetiny sú osadené do podkladu kefy, ktorý je vyrobený zo 100 % latexu - prírodného kaučuku. Vďaka tomu sa podklad kefy optimálne prispôsobí pokožke hlavy, je ohybný a odolný voči vode. - Obaly sú spracované z recyklovateľných materiálov. - Potlač na obaloch zabezpečuje farbivo rastlinného pôvodu. FOURNIVAL je francúzska firma, ktorej tradícia siaha do roku 1875. Kefy na vlasy sú dodnes vyrábané manufaktúrne, ručným spracovaním.

Doplňujúce informácie
DistribútorNATURPRODUKT spol.s r.o.
Krajina pôvoduFrancúzsko
CharakteristikaKozmetika - ostatné
Čiarový kód3150080598076
Forma1 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: