Darček ku každej objednávke Additiva Multivitamin + Mineral + Kofein Ananas šum.tablety

Glucadent Dentio ústna voda

Kód: 15.3067
7,46 € / ks 6,22 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Balenie: 250 ml

Ústna voda, špeciálne navrhnutá pre akútne stavy podráždenia alebo zápalu ďasien alebo bolesti zubov. Obsahuje unikátny dávkovač. Obsahujúce bakteriostatické látky, bežne používané v zubných ordináciách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Glucadent Dentio sa odporúča používať v prípade podráždenia ďasien. Zlepšuje stav ďasien, predchádza hromadeniu zubného povlaku a nepríjemnému zápachu z úst. Neobsahuje alkohol. Po odoznení ťažkostí sa odporúča pokračovať v používaní ústnej vody Glucadent+ s obsahom beta-glukánu. Ústna voda, špeciálne navrhnutá pre akútne stavy podráždenia alebo zápalu ďasien alebo bolesti zubov. Obsahuje unikátny dávkovač. Obsahujúce bakteriostatické látky, bežne používané v zubných ordináciách.
Kľúčové látky: chlórhexidín diglukonát, cetylpyridíniumchlorid - dve antibakteriálne účinné látky.Chlórhexidín má bakteriostatický účinok (zastavuje množenie baktérií) a tiež baktericídny účinok (priamo zabíja baktérie narušením ich bunkových membrán). Vstrebáva sa do hornej vrstvy zubnej skloviny a bakteriostatický účinok pretrváva.Cetylpyridíniumchlorid je antiseptikum, ktoré ničí baktérie a iné mikroorganizmy.
Bez alkoholu. S unikátnym dávkovacím systémom.

Návod na použitie
Otvorte fľašu. Jemne zatlačte na fľašu, aby ste získali dávku 10 ml. Unikátny dávkovací systém sa automaticky naplní na správnu úroveň. Vypláchnite ústa po dobu 1 minúty a potom roztok vypľuť. Opakujte niekoľkokrát denne s nezriedeným roztokom. Nepoužívajte dlhšie ako týždeň až desať dní naraz.
Upozornenie
Ústna voda sa nesmie riediť. Neprehĺtajte, po opláchnutí vyplivnite. Uchovávajte mimo dosahu detí pri teplote 15-25 °C.

Zloženie
Voda, Xylitol, Propylenglykol, Glycerol, PEG-40 hydrogenated castor oil, Aroma, Chlorhexidin diglukonát, Cetylpiridiniumchlorid, Sukralóza, CI42090.

Doplňujúce informácie
DistribútorNATURPRODUKT spol.s r.o.
Krajina pôvoduBelgicko
CharakteristikaKozmetika - ústna hygiena
Čiarový kód8595026106000
Forma250 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Rad Glucadent pozostáva z výrobkov ústnej hygieny obsahujúcich beta-glukán.

Pasta Glucadent+_zubní s kombináciou laktátu hlinitého, betaglukánu, éterických olejov a xylitolu je vhodná pri problémoch s krvácaním ďasien a počiatočným štádiom paradentózy. Znižuje zubný kaz.