Vyhrajte 3x Parusan duo proti vypadávaniu vlasov

Pestrofarebná jeseň je čarokrásnym obdobím. Veď si len predstavte tú krásnu harmóniu farieb, ktorými príroda počas tohto obdobia hýri. Avšak, takúto idylickú predstavu vám môže rýchlo zmeniť jeden pohľad do odtoku vo vani, ktorý je plný vašich vlasov. Nič príjemné. Práve preto sme si pre vás tentokrát pripravili súťaž o Parusan duo proti vypadávaniu vlasov, s ktorými vás nezaskočí ani prichádzajúce jesenné obdobie.

Vypadávanie vlasov a Parusan

Budeme sa už opakovať, ale vypadávanie vlasov je úplne bežným konečným výsledkov rastového cyklu našich vlasov. Jeden vlas v odtoku, 10, ale aj 100 vlasov v odtoku nie je ničím, čo by malo spôsobovať našu paniku.  Ak je však tých vlasov oveľa viac, čo je po lete celkom bežné, tak je načase začať riešiť problém s alopéciou alebo nadmerným vypadávaním vlasom.

Vlasy môže každému z nás vypadávať v dôsledku hormonálnych zmien, v dôsledku nedostatočnej vnútornej výživy, v dôsledku stresu  nadmerným preťažením, ale aj v dôsledku nesprávne starostlivosti o vlasy. Dnes to však môžeme spolu zmeniť! Parusan duo na vlasy, ktoré pozostáva zo šampónu a tonika, ktoré obsahujú špeciálny extrakt, ktorý znižuje vypadávanie vlasov a výrazne zrýchľuje ich opätovný rast.

Parusan šampón, ale aj tonikum dodáva špeciálne koncentrované živiny vlasovej pokožke až ku korienkom vlasov, vďaka čomu sa predlžuje ich cyklus rastu, a tým sa v konečnom dôsledku zmierňuje ich vypadávanie.

Parusan šampón a tonikum

Súťaž

Súťaž bola ukončená dňa 02.10.2018. Ďakujeme všetkým súťažiacim a gratulujeme výhercom. Tím Naturprodukt.sk

Výhercovia: Daniela Pališinová, Dana Štefančíková, Dominika Beňadiková


Tlačiť článok

SPÄŤ NA ZOZNAM ČLÁNKOV