Vyhraj Lacalut systém pre žiarivý úsmev

Bielenie zubov sa v dnešnej dobe stalo akýmsi trendom preto si mnohí z nás zadovážili a vytvorili vlastný systém pre žiarivý úsmev. Všetci túžia po oslňujúcom úsmeve (minimálne takom, aký majú hollywoodske hviezdy) preto sú ochotní spraviť čokoľvek, aby ho získali. Mnohí z nás neváhajú sadnúť do zubárskeho kresla, aby sa po niekoľkých minútach v ňom strávených, mohli popýšiť krásnymi bielymi zubami.

Iní zase skúšajú rôzne systémy na domáce bielenie zubov, ktorých účinnosť nie je až taká vysoká a rýchla, no pravidelným používaním sa aj tí dokážu prepracovať k belšiemu chrupu. No je tu aj ďalšia kategória ľudí a to sú tí, ktorí by síce chceli žiarivý úsmev, no vyhodiť nemalé peniaze za akékoľvek bieliace metódy im nepríde ako najlepší nápad. A tak skúšajú rôzne triky, ktoré sa šíria rýchlosťou blesku a skúšajú, čo bude naozaj fungovať.

Jedným takým trikom môže byť bielenie zubov prostredníctvom jahôd alebo prostredníctvom každodennej konzumácie jablka. To je však len zlomok trikov, ktoré nájdete. Vyskúšali ste už účinky čierneho uhlia, či ďalších prírodných prostriedkov? Ak nie a príde vám to ako poriadny nezmysel, tak sa zapojte do súťaže, v ktorej môžete vyhrať náš systém na bielenie zubov. Stačí, ak nám správne odpoviete na našu súťažnú otázku a ste v hre!

Vyhrajte Lacalut systém pri žiarivý úsmev!

Lacalut

Súťaž

Súťaž bola ukončená dňa 11.01.2019. Ďakujeme všetkým súťažiacim a gratulujeme výhercom. Tím Naturprodukt.sk

Výhercovia: Peter Maxian


Tlačiť článok

SPÄŤ NA ZOZNAM ČLÁNKOV