Súťaž o 3 riasenky MASCARA med: Zdokonaľte svoj pohľad!

Ak by ste mali vybrať len jeden jediný produkt, bez ktorého by ste sa nezaobišli, čo by to bolo? Bol by to pleťový krém, pleťové sérum, makeup alebo riasenka? Niektorí z nás sa pri tejto otázke vôbec nemusia zamýšľať. Ak ste si aj vy v duchu odpovedali, že riasenka je tým vašim TOP produktom, bez ktorého by ste sa nezaobišli, tak vitajte v klube. Práve riasenka je neodmysliteľnou súčasťou ženského pohľadu od prirodzeného až po očarujúci. A čo také riasenky MASCARA med?

Tento kozmetický výrobok má dlhú históriu a jej vznik a používanie medzi dámami sa datuje od starovekej egyptskej éry. Avšak riasenka, ako ju poznáme dnes – v znovu uzatvárateľnom obale a aplikačnou kefkou, dostala svoju podobu až v roku 1913, kedy začalo jej hromadné vyrábanie a predávanie.

Samotná riasenka má množstvo prínosov pre krásu – v priebehu niekoľkých sekúnd mihalniciam dodáva objem, dĺžku a farbu, ktorá riasy definuje a v konečnom dôsledku tak priťahuje pozornosť. Ak túžite po dramatickom pohľade, riasenka vám ho pomôže získať. Ale aj v prípade, že túžite byť nenápadnými myškami, tak riasenka dodá vašim riasam zdravý vzhľad a prirodzený pohľad.

Mnohí z nás si už dokonca bez riasenky nevedia predstaviť vyjsť na ulicu. Je to proste produkt, ktorý síce nie je nevyhnutný pre náš život, ale dokáže obohatiť našu krásu.

No viete si vybrať tú správnu? Jedná vám dodá objem, ďalšia zase vaše riasy predĺži a ďalšia ich tónuje. No prečo sa obmedzovať, keď môžete mať viac účinkov v jednom balení? Naše riasenky MASCARA med riasy intenzívne tónujú, dodávajú im objem a navyše ich ošetrujú vďaka obsiahnutým zložkám, ktoré zároveň podporujú rast mihalníc.

Súťažte o 3 riasenky podľa vlastného výberu!

riasenky

Súťaž

Súťaž bola ukončená dňa 17.08.2018. Ďakujeme všetkým súťažiacim a gratulujeme výhercom. Tím Naturprodukt.sk

Výhercovia: Blažena Sádovská, Andrea Minarovičová, Slavomíra Žárská


Tlačiť článok

SPÄŤ NA ZOZNAM ČLÁNKOV