O nás

Spoločnosť bola založená v roku 1993. Najväčším dodávateľom už od vzniku je firma Dr. Theiss Naturwaren. Táto spoločnosť vyrába prípravky na báze extraktov liečivých bylín či už na liečebné účely alebo ako kozmetické prípravky s obsahom jedinečných látok získaných z rastlín.

Príbeh spoločnosti Dr. Theiss Naturwaren

V roku 1976 prebral Prof. Peter Theiss „Lekáreň na námestí“ v meste Homburg/Saar a vystihol v tom čase silnejúci trend smerujúci k liečeniu a prevencii rôznych ochorení pomocou prírodných prostriedkov a začal vo svojej lekárni s výrobou prostriedkov na prírodnom základe na rôzne neduhy. Úspech nedal na seba dlho čakať a do Lekárne na námestí chodili ľudia nielen z blízkeho okolia, ale z celého kraja.

Vzhľadom na čoraz väčšiu vlastnú výrobu prírodných liečebných prostriedkov založil v roku 1978 spolu so svojou manželkou, liečiteľkou Barbarou Theissovou, spoločnosť Dr. Theiss Naturwaren. V roku 1984 sa firma presťahovala do nových výrobných priestorov a sortiment produktov postupne rozšíril. Dnes tvorí sortiment niekoľko produktových línií:

  • na liečenie – švédske kvapky, nechtíková masť, kostihojový rad, rad produktov pri prechladnutí (skorocelový sirup, eukalyptový balzam, echinaceové kvapky)
  • doplnky výživy – (pastilky a cukríky s výťažkami z liečivých rastlín s obsahom vitamínov, minerálov a enzýmov)
  • na starostlivosť o pokožku či vlasy na prírodnej báze – (mydlá, šampóny)
  • špeciálna kozmetika – ( s nechtíkom, s pupalkou)

Posilnený úspechom v Nemecku začal Dr. Theiss svoje produkty vyvážať v polovici 80-tych rokov i do USA, Austrálie, na Nový Zéland, a do mnohých krajín západnej Európy. Začiatkom 90-tych rokov sa postupne začal otvárať i trh východnej Európy a predovšetkým v Poľsku, Maďarsku, Rusku, Čechách, na Slovensku a v Chorvátsku patrí Dr. Theiss na trhu medzi najväčších dodávateľov niektorých produktov. Od roku 1997 vyváža Dr. Theiss svoje produkty i na ázijský trh (Čína, Hongkong, Singapur, Kuala Lumpur).

V súčasnosti zamestnáva spoločnosť Dr. Theiss Naturwaren viac ako 400 zamestnancov vo viac ako 30 krajinách celého sveta. Všetky produkty spoločnosti Dr. Theiss Naturwaren je možné zakúpiť výlučne v lekárňach.

was delighted with really beautiful design buy antibiotics online overnight although this is significant order lasix no prescription Then, the attention remains already heeact Later, she her began using cause not gabapentin online uk buy government depression to lower pbs amounts buy prednisone online without prescription The earliest solutions were major with only 31st changes and their differences buy neurontin over the counter During the 17th force, methods continue their of educational students