PEDICUSTOP Sprej proti všiam

75 ml
Hodnotenie:
Katalógové číslo: 04.8060 Kategórie: Značka:
  • 8.18

Zdravotnícka pomôcka
NA ODSTRÁNENIE VŠÍ, LARIEV A HNÍD
Bez zápachu
Jednoduché použitie na suché vlasy

DIAGNÓZA
Na zistenie, či vaše dieťa alebo niekto z vašej rodiny má vši, je potrebné dôkladné prehliadnutie vlasov a pokožky hlavy. Dbajte hlavne na miesta za ušami, zátylok aspánky, pretože v týchto častiach je optimálna teplota pre vývoj ich vajíčok. Životný cyklus, ktorý môže trvať do 30 dní, začína približne 0,8 mm veľkým oválnym vajíčkom. Obal vajíčka je označovaný tiež hnida. Z vajíčok sa vyvíjajú larvy, čo je štádium vývoja vší. Larvy nekladú žiadne vajíčka a nemôžu opustiť miesto hostiteľa. Dospelé vši majú šesť končatín a sú veľké maximálne tri milimetre. Vši sa ľahko prenášajú. Ak sa vyskytne jednoznačné napadnutie všami. Je potrebné okamžité ošetrenie.

O produkte
Foto (2)
Video (1)
Hodnotenie

PEDICUSTOP Sprej proti všiam

NÁVOD NA POUŽITIE:

Zdravotnícka pomôcka na fyzikálne ošetrenie pri výskyte vši detskej, lariev a hníd (Pediculus humanus capitis).

Doba aplikácie: 15 minút pôsobenia. Použitie opakovať po 7 dňoch. Len na  vonkajšie použitie.

  1. Aplikácia spreja

Naneste PEDICUSTOP sprej proti všiam tak, aby boli suché vlasy celkom pokryté. Sprej dôkladne votrite do pokožky hlavy tak, aby bola ošetrená. Dbajte na to, aby ste prípravkom PEDICUSTOP sprej proti všiam ošetrili aj oblasť za ušami a na zátylku. Nechajte pôsobiť sprej 15 minút bez pokrytia hlavy. Dbajte na to, aby PEDICUSTOP sprej proti všiam neprišiel do kontaktu s očami a sliznicou úst a nosa.

  1. Vyčesanie hrebeňom na vši

Začnite vyčesávať priamo na pokožke hlavy a češte súvisle po prameňoch. Očistite hrebeň po každom prameni. Vlasy podľa potreby dôkladne opláchnuť. Hrebeň na vši nie je súčasťou balenia.

  1. Vypláchnutie spreja

Umyte vlasy šampónom – odporúčame PEDICUSTOP šampón na ošetrenie a ochranu. Vlasy dôkladne opláchnite. Nakoniec môžete použiť kondicionér pre ľahšiu úpravu.

ZLOŽENIE:

Dimetikon (s nízkou a vysokou viskozitou), triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, rafinovaný jojobový olej, rafinovaný kokosový olej, fenoxyetanol, etylhexylglycerín. Pri intolerancii na ktorúkoľvek zložku ukončiť používanie.

1 recenzia k PEDICUSTOP Sprej proti všiam

  1. Hodnotenie 5 z 5

    sekretariat

    Super funguje 🙂

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by vás zaujímať

Rady z blogu