Parasoftin Exfoliačné ponožky

1 pár
Hodnotenie:
Katalógové číslo: 93.154. Kategórie:
 • 6.00

Parasoftin – exfoliačné ponožky: sú inovatívny produkt, ktorý predstavuje intenzívnu a pohodlnú starostlivosť o chodidlá. V závislosti od rozsahu poškodenia, komplex látok Parasoftin penetruje do zrohovatených vrstiev kože, zmäkčuje ich a odstraňuje. AHA/BHA kyseliny účinne stimulujú regeneračné a reparačné procesy. Komplex extraktov (extrakt z medu a extrakty z rastlín: opuncia figová, hruška, mučenka jedlá – marakuja, citrón, grapefruit a ananás), urea a alantoín hydratujú suchú pokožku, podporujú jej regeneráciu a obnovu, zanechávajú ju jemnou a vláčnou. Tieto starostlivo vybrané látky v exfoliačných ponožkách zabezpečujú intenzívne hydratovanú hladkú a jemnú pokožku. Exfoliačný proces začína spravidla medzi 4. a 7. dňom po aplikácii. Odlúpnuté vrstvy kože opatrne odstráňte. Nikdy kožu neodtŕhajte! Celková regenerácia nastane zvyčajne po 7 až 12 dňoch.

Upozornenie: Produkt je určený výhradne na použitie na chodidlá. Nepoužívajte ho na iné časti tela. Vyhnite sa aplikácii na podráždenú, citlivú alebo poranenú kožu. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku obsiahnutú v produkte. Nesmie sa používať u pacientov s cukrovkou, plesňovými ochoreniami a ekzémami. Pred použitím aplikujte malé množstvo substancie na kožu, aby ste vylúčili výskyt alergickej reakcie. V prípade podráždenia, pálenia, štípania alebo začervenania v mieste aplikácie, produkt prestaňte používať.

Použite bezprostredne po otvorení balenia. Po použití zlikvidujte. Výrobok je určený na jednorazové použitie. Aplikujte tak často, ako je to potrebné, nie však častejšie ako po 30 dňoch. Výrobok skladujte v originálnom balení pri izbovej teplote, chráňte pred svetlom a teplom. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu malých detí. Vyhnite sa kontaktu s očami a sliznicami. V prípade kontaktu s očami alebo sliznicami opláchnite postihnuté miesto veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekára.

O produkte
Foto (3)
Video (2)
Hodnotenie

Parasoftin Exfoliačné ponožky

NÁVOD NA POUŽITIE:

Spôsob použitia:

  1. Pred použitím odstráňte lak z nechtov a šperky z chodidiel a členkov.
  1. Opatrne otvorte balenie a rovnomerne roztiahnite tekutinu v ponožkách. Pre väčšie pohodlie, odporúčame na exfoliačné ponožky nosiť tenké bavlnené ponožky.
  1. Obujte si ponožky a nechajte na nohách po dobu 60 – 90 minút.
  1. Jemne si umyte chodidlá vodou a mydlom.

 

ZLOŽENIE:

Alcohol denat., Aqua, Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycolic Acid, Urea, Sodium Lactate, Mel Extract, Opuntia-Indica Extract, Pyrus Communis Fruit Extract, Passiflora Edulis Fruit Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Ananas Sativus Fruit Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Citric Acid, Malic Acid, Salicylic Acid, Menthol, Allantoin, Betaine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Citronellol.


1 recenzia k Parasoftin Exfoliačné ponožky

 1. Hodnotenie 5 z 5

  Katarína Hegyi

  Trpím roky na popraskanú stvrdnutú kožu. Neverila som reklame, nakoľko doteraz mi pomohla vždy len návšteva pedikúry a proces sa stále opakoval.Kúpila som, aplikovala a čakala 4dni. Nič,nič a zas nič. Už som mala chuť napísať niečo hnusné. Zrazu na 5 deň ráno sa koža na chodidlách vo veľkých kusoch sama odlupovala. To bolo prekvapenie, že aj tvrdá popraskaná koža akoby odumrela a prstom sa dala odstraňovať. Pomohla som si aj namáčaním v teplej vode a od prvého odlupovania prešli ďalšie 4 dni a chodidlá mám ako malé dieťatko. Samozrejme citlivé ,nová zregenerovaná koža potrebuje ošetrovať. Ale na moje prekvapenie, aj hlboké popraskané rany sa zahojili a vôbec nepraská ďalej. Inokedy som trpela ako kôň , pretože kto pozná tento problém vie ako to bolí. Teda tento výrobok ma prekvapil a moc ďakujem. Po doporučení zopakujem o mesiac znova. Hurá leto, hurá dovolenka, hurá more sandálky už zabalené. Ďakujem Katarína

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Rady z blogu