OPTIHEPAN Slim

30 kapsúl
Hodnotenie:
Katalógové číslo: 93.1470 Kategórie: ,
  • 5.75

Semeno z pestreca mariánskeho obsahuje približne 2 % zmesi látok pod názvom silymarín so špecifickým účinkom na pečeň. Silymarín chráni pečeňové bunky pred škodlivým pôsobením voľných radikálov, prispieva k regenerácii hepatocytov poškodených vplyvom alkoholu, toxínov z húb alebo pri metabolickej záťaži pečene po konzumácii ťažkých jedál. Výrobok sa odporúča na podporu funkcie pečene a počas rekonvalescencie pri narušení činnosti pečeňových buniek.

Extrakt z podzemku kurkumy chráni a detoxikuje pečeňové bunky, má priaznivý efekt na udržanie zdravej pečene a pomáha udržať normálnu hladinu glukózy.

Extrakt z plodov čierneho korenia s obsahom piperínu zvyšuje metabolizmus lipidov a pomáha odstraňovať toxíny elimináciou nadbytočnej vody z organizmu.

Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi a normálnemu metabolizmu makronutrientov.

1 kapsula s hmotnosťou 510 mg obsahuje: 210 mg vínanu cholínu ( 82,5 mg cholínu), 150 mg extraktu semien pestreca mariánskeho, 30 mg suchého extraktu z podzemku kurkumy, 5 mg extraktu z čierneho korenia, 20 μg chrómu (50% *)

O produkte
Foto (1)
Hodnotenie

OPTIHEPAN Slim

NÁVOD NA POUŽITIE:

Odporúčané dávkovanie: 1 až 2 kapsuly denne pred jedlom

ZLOŽENIE:

Vínan cholínu; extrakt z pestreca mariánskeho 5:1 (Silybi mariani semenis extractum); kapsula: (želatína E 171, oxid titaničitý); extrakt z kurkumy (Curcumae rhizoma extractum); plnivo: mikrokryštalická celulóza; extrakt z čierneho korenia s obsahom 95% piperínu (Piperi nigri extractum); protihrudkujúca látka: stearen horečnatý; 5 % chlorid chromitý(III)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “OPTIHEPAN Slim”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by vás zaujímať

Rady z blogu