Mucoplant eukalyptový balzam pri prechladnutí

50 g
Hodnotenie:
Katalógové číslo: 05.8011 Kategórie: ,
  • 4.99

Zmes eukalyptovej a borovicovej silice s gáfrom v hydrofóbnom masťovom základe na zlepšenie dýchania počas ochorení dýchacích ciest, pri kašli, prechladnutí a chrípkových ochoreniach.

Skladovanie: Skladujte pri teplote do 25oC. Upozornenie: Mucoplant Eukalyptový balzam pri prechladnutí neobsahuje žiadny mentol, je preto vhodný na natieranie detí a dojčiat. Je však potrebné dbať, aby sa balzam nedostal na tvár dieťaťa. Balzam nesmie prísť do styku so sliznicami (najmä do očí). Nesmie sa používať pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Nepoužívajte na natieranie pri osýpkach, astme, ovčích kiahňach a iných ochoreniach pokožky. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

O produkte
Foto (1)
Hodnotenie

Mucoplant eukalyptový balzam pri prechladnutí

NÁVOD NA POUŽITIE:

Odporúčame vtierať niekoľkokrát denne do pokožky hrudníka a chrbta. Ošetrené miesto prekryť a udržiavať v teple. Mucoplant Eukalyptový balzam pri prechladnutí je vhodný aj ako prísada k inhalovaniu. Na inhalovanie rozpustiť 2 čajové lyžičky balzamu v miske s 1/2 – 1 litrom horúcej vody, nie vriacej a unikajúce výpary vdychovať 5-10 minút. Pre deti stačí umiestniť misku s rozpusteným balzamom v teplej vode voľne do miestnosti. Tento spôsob je vhodný na uľahčenie zaspávania a spánku detí pri kašli.

ZLOŽENIE:

Zea Mays, Cera Alba, Hydrogenated Coco-Glycerides, Eucalyptus Globulus, Pinus Sylvestris, Camphor, Limonene

Informácia pre lekárnika

94/0832/95-S

Informácie pre obchodných partnerov

Informácia je prístupná len pre prihlásených obchodných partnerov.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Mucoplant eukalyptový balzam pri prechladnutí”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Rady z blogu