Lacalut medzizubné kefky L

5 ks
Hodnotenie:
Katalógové číslo: 33.7953 Kategórie: Značka:
  • 2.96

Na dôkladné čistenie medzizubných priestorov, s úchopovým kŕčkom na ochranu ďasien a ochranným krytom.

Veľkosť/priemer:

    • XS ø 2,0 mm
    • S ø 2,4 mm
    • M ø 3,0 mm
    • L ø 4,0 mm

5 kusov v balení.

Aká je správna veľkosť medzizubných kefiek?

Medzizubná kefka sa musí dať zaviesť do medzizubných priestorov bez tlaku. Pravdepodobne použijete dve veľkosti, pretože predné zuby majú často menšie štrbiny v zuboradí ako zadné zuby. Najlepšie je poradiť sa so zubným lekárom o správnej veľkosti.

Kedy je potrebné začať s čistením medzizubných priestorov?

Vo veku od 12 rokov je treba dosiahnuť pravidelné, najlepšie každodenné čistenie medzizubných priestorov. Lacalut medzizubné kefky sú preto zvlášť vhodné na čistenie fixných ortodontických pomôcok a protéz.

O produkte
Foto (1)
Hodnotenie

Lacalut medzizubné kefky L

NÁVOD NA POUŽITIE:

Napriek dôkladnému čisteniu zubov zubnou kefkou, zubnou pastou a roztokmi na vyplachovanie sa baktérie ľahko rozmnožujú v ťažkodostupných medzizubných priestoroch. S medzizubnými kefkami Lacalut možno predchádzať ukladaniu nečistôt a plakov práve na týchto miestach. Pravidelné používanie medzizubných kefiek Lacalut vedie k zachovaniu zdravých zubov a ďasien, zabraňuje tvorbe zápachu v ústach a ochoreniam zubného lôžka. Ergonomický tvar zubnej kefky umožňuje bezpečné a zároveň jednoduché použitie a tým chráni zuby a ďasná pred poranením.

Ohnite drôtik úchopového kŕčka asi o 30°, aby ste mohli jednoducho čistiť aj zadné zuby. Položte špičku kefky zvonku na okraj medzery medzi zubami a ďasnom. Zaveďte ju pomaly a jemne do medzizubného priestoru, kým nepocítite na vnútornej strane jej dotyk s jazykom. Potom ľahkým ťahom vyberte medzizubnú kefku a očistite tým istým spôsobom nasledujúci zub.

Upozornenie: Počas nácviku používania medzizubných kefiek môže dôjsť na začiatku ku krvácaniu ďasien. Pri každodennom používaní medzizubných kefiek krvácanie v krátkom čase spravidla prestane. Ak sa tak nestane, poraďte sa so svojím zubným lekárom.

Medzizubnú kefku dôkladne umyte pod tečúcou vodou a ústa dôkladne opláchnite. Pri pravidelnom používaní sa odporúča medzizubnú kefku po týždni vymeniť.

ZLOŽENIE:

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Lacalut medzizubné kefky L”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Rady z blogu