Lacalut Duo zubná pasta

75 ml
Hodnotenie:
Katalógové číslo: 33.202. Kategórie:
  • 2.44

So špeciálnym Lacalut DUO – fluorid systémom na spevnenie zubnej skloviny. Pravidelné používanie zubnej pasty LACALUT DUO je účinným preventívnym opatrením pred vznikom zubného kazu. Vplyvom kombinácie olafluru a fluoridu sodného dochádza k rýchlemu zabudovaniu fluoridov do zubnej skloviny, ktorá sa tak stáva pevnejšou a odolnejšou proti zubnému kazu. Týmto sa podporuje remineralizácia zubnej skloviny a pri pravidelnom používaní fluoridy prispievajú takto k jej ochrane.

Upozornenie:

Obsahuje fluorid sodný a aminfluorid (1.480 ppm fluoridov).

Skladovanie:

Pri teplote 15 – 25°C, mimo dosahu malých detí.

Výrobca:

Dr. Theiss Naturwaren GmbH, 664 24 Homburg, SRN.

O produkte
Foto (1)
Hodnotenie

Lacalut Duo zubná pasta

NÁVOD NA POUŽITIE:

Najmenej 2x denne, alebo po každom jedle si vyčistiť zuby. Deti vo veku do 6 rokov vrátane: pri čistení zubov použite množstvo veľkosti zrnka hrachu pod dohľadom dospelej osoby, aby sa minimalizovalo prehltnutie. Ak je fluór prijímaný aj z iných zdrojov, konzultujte so svojim zubným lekárom alebo všeobecným lekárom.

ZLOŽENIE:

Chlórhexidín 0,05%. Extrakt z kamilky – antibakteriálny a hojivý účinok. Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Silica, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Propylene Glycol, Aroma, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Titanium Dioxide, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Chamomilla recutita extract, Chlorhexidine Digluconate, Potassium Sorbate, Limonene, Citral.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Lacalut Duo zubná pasta”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Rady z blogu