Lacalut Alpin zubná pasta

50 ml
Hodnotenie:
Katalógové číslo: 33.23. Kategórie:
  • 1.92

Zdravšie zuby vďaka jedinečnej kombinácii alpských minerálnych solí spolu so špeciálnou zložkou na ochranu ďasien a zubov. Lacalut alpin je mimoriadne účinná zubná pasta a zabraňuje plaku udržať sa na zubnej sklovine a v medzizubných priestoroch. Zubná pasta bohatá na minerálie, vitalizuje a chráni.

O produkte
Foto (1)
Hodnotenie

Lacalut Alpin zubná pasta

NÁVOD NA POUŽITIE:

Najmenej 2x denne, alebo po každom jedle si vyčistiť zuby. Deti vo veku do 6 rokov vrátane: pri čistení zubov použite množstvo veľkosti zrnka hrachu pod dohľadom dospelej osoby, aby sa minimalizovalo prehltnutie. Ak je fluór prijímaný aj z iných zdrojov, konzultujte so svojim zubným lekárom alebo všeobecným lekárom.

Upozornenie:

Výrobok nepoužívajte po uplynutí doby použiteľnosti vyznačenej na obale. Obsahuje fluorid sodný a olaflur (aminfluorid 1476 ppm). 100 RDA

ZLOŽENIE:

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Sodium Chloride, Silica, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Hydroxyethylcellulose, Sodium Fluoride, Olaflur, Propylene Glycol, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Potassium Chloride, CI 77220, CI 77713, Chlorhexidine Digluconate, Limonene.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Lacalut Alpin zubná pasta”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Rady z blogu