Allga San ošetrujúci deosprej na nohy

100 ml
Hodnotenie:
Katalógové číslo: 06.1071 Kategórie: , Značka:
  • 4.92

Allga San ošetrujúci deosprej na nohy je ideálna osviežujúca ochrana nôh pri zvýšenom potení a zápachu nôh. Účinná látka Octopirox® dezodoruje a zabraňuje vzniku zápachu nôh. Sprej na nohy ošetruje a zároveň pôsobí ako prevencia proti plesniam.

Upozornenie:

Nevdychujte aerosól. Zabráňte styku s očami a sliznicami. Nepoužívajte na tvár a na otvorené rany.

Bezpečnostné upozornenia:

Tlaková nádoba. Chráňte pred slnečným žiarením a teplotami nad 50 °C. Neprepichujte a nespaľujte po použití. Nestriekajte do ohňa alebo na žeravé predmety. Nefajčite. V prípade nedostatočného vetrania možnosť hromadenia výbušnej zmesi. Len na vonkajšie použitie. Skladujte pri teplote do 25 °C, mimo dosahu a dohľadu malých detí.

O produkte
Foto (1)
Hodnotenie

Allga San ošetrujúci deosprej na nohy

NÁVOD NA POUŽITIE:

Jeden až dvakrát denne nastriekať na spodnú stranu nôh a medzi prsty. Nechať krátko pôsobiť. Podľa potreby je možné nastriekať aj vnútro topánok a nechať zaschnúť. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

ZLOŽENIE:

Dimethylether, Alcohol denat., Aqua, Piroctone Olamine, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactylate, Salvia Lavandulaefolia Leaf Oil, Pinus Mugo Leaf Oil, CalendulaOfficinalis Flower Extract, Panthenol, Camphor, PEG – 60 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Sodium Lactate, Parfum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Limonene, Linalool.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Allga San ošetrujúci deosprej na nohy”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Rady z blogu