Spoznajte horúce novinky pre vaše riasy

Ach, tie riasenky! Je to kozmetický produkt, ktorý by sme mohli zaradiť do kategórie „produkty, bez ktorých nemôžeme žiť“. Je to produkt, ktorý dodáva riasam niečo, čo ich robí neodolateľnými, krásne zafarbenými, objemnými a predlženými. Nie je to úžasné? Avšak vybrať si správnu riasenku nie je ľahké. A už vôbec nie v prípade, keď sme si pre vás pripravili horúce novinky pre vaše riasy.

Ste rovnako absolútne nedočkavé vyskúšať vždy niečo nové, čo sa objaví na našom trhu? My rovnako, preto vám s radosťou predstavujeme naše nové riasenky, vďaka ktorým sa rozrástla naša rodinka riaseniek MASCARA med. Spomedzi akých riaseniek si môžete vybrať na našom e-shope?

MASCARA med

MASCARA med

Klasika, ktorú u nás v ponuke nájdete už dlhšiu dobu. MASCARA med obsahuje moderný komplex účinných látok, ktoré tónujú riasy na čierno, intenzívne ich ošetrujú a podporujú rast rias. Riasy vyzerajú dokonalo čierne aj bez jej použitia, za čo sa môžete poďakovať práve obsiahnutým účinným zložkám. A aká je jej ďalšia vlastnosť? Pri výbere riasenky zväčša pozeráme na tvar kefky a sľubujúce účinky. Táto patrí do kategórie riaseniek, ktoré riasam pridajú objem bez zlepenia.

MASCARA med vodeodolná

O tejto riasenke môžeme povedať, že je horúcou novinkou, ktorú si obľúbia všetky z vás, ktoré dávajú prednosť riasenkam na vodeodolnej báze. A rovnako, ak máte citlivejšie oči, či problémy s ich slzením, tak ste ideálnou kandidátkou na jej vyskúšanie. MASCARA med vodeodolná  rovnako obsahuje moderný komplex účinných látok, ktoré riasy ošetrujú. Vďaka tejto riasenke budú vaše riasy intenzívne čierne a navyše, riasenka sa vám nebude rozmazávať.

MASCARA med XL-objem

Dodajte svojím riasam extra objem prostredníctvom gumenej kefky s pomerne hustými štetinkami. Pre viac objemu a silnejšie riasy si vyberte práve túto MASCARA med XL-Volumen, ktorá vytvára plnšie riasy vďaka látkam dodávajúcim XL-objem. Vďaka obsiahnutému komplexu látok sú riasy pigmentovné, aj keď nie sú namaľované. Riasy sú po použití riasenky ošetrené a vyživené, a dokonca je podporený ich rast. Tak do boja za krásne, dlhé a ošetrené riasy.

A ako tieto nové riasenky obstáli v nekompromisnom teste redakcie KAMzaKRASOU.sk? Dievčatá ich podrobili testu a dokonca si pri svojich fanúšikov prichystali video test, v ktorom môžete vidieť, ako naše riasenky naozaj účinkujú. Tak čo, ktorú z nich by ste si vybrali vy?

Autor článku: Redakcia KAMzaKRASOU.sk   Zdroj foto: Shutterstock.com, KAMzaKRASOU.sk

Tlačiť článok

SPÄŤ NA ZOZNAM ČLÁNKOV