Spoznaj účinky bylinných sirupov Naturprodukt

Naši predkovia nám po sebe zanechali dedičstvo. Dedičstvo, ktoré si mnohí z nás vôbec nevážia, no iní sa ho snažia chrániť. Tým dedičstvom sú lúky, ktoré sú zdrojom byliniek prospešných pre naše zdravie, krásu a v podstate celý život. A pravé bylinky sme ukryli do našich nových sirupov. Spoznajte účinky bylinných sirupov Naturprodukt, pre ktoré sa stal rok 2018 zlomovým a my sme vďaka tomu mohli priniesť na trh niečo nové, vytvorené podľa starých receptúr našich predkov.

medovkový sirup

Zrod sirupov Naturprodukt

Písal sa rok 2017 kedy sa nám vnukla myšlienka tvorby niečoho vlastného, niečoho zdravého a chutného zároveň. A tak sme spojili tradičné receptúry s poznatkami modernej vedy. Z prvotriednych surovín postupne začali vznikať sirupy, ktoré majú pozitívne účinky a vplyv na ľudský organizmus.

Kľúčovou zložkou našich sirupov sú bylinky, a preto vám s hrdosťou predstavujeme našu štvoricu sirupov Naturprodukt: levanduľový, mätový, medovkovýfresh.

levanduľový sirup

Prečo práve bylinky?

Bylinky samé o sebe vykazujú množstvo pozitívnych vplyvov na ľudský organizmus. Práve bylinky obsahujú veľké množstvo zlúčenín a látok, ktoré sú zodpovedné za mnohé procesy v ľudskom organizme a zároveň podporujú celkové ľudské zdravie. Keď sa trošku zamyslíme, tak naši predkovia nemali inú možnosť, než využívať bylinky na liečbu rôznych zdravotných problémov. My sa v súčasnosti vraciame k našim prírodným koreňom a k dedičstvu, ktoré nám tu naši predkovia po sebe zanechali.

mätový sirup

Sirupy Naturprodukt – skvelá voľba pre celú rodinu

Naše sirupy neobsahujú žiadne konzervanty, farbivá, dochucovadlá, zvýrazňovače chuti a vôní a dokonca ani žiadne umelé sladidlá. Sú vyrobené s láskou a s ohľadom na prírodu. Sirupy môžete pridávať do vody na jej ochutenie alebo tvorbu chutných osviežujúcich nápojov, do malinovky na vytvorenie netradičnej kombinácie chutí, do jogurtu, do kávy, do zákuskov a pod. Jednoducho, nech už máte chuť na teplú alebo studenú pochúťku, ozvláštnite ju príjemnou chuťou našich sirupov.

sirup fresh

Keďže sirupy obsahujú bylinky, nesmieme zabúdať ani na ich účinky, ktoré vďaka ním získali:

  • Levanduľa – má uvoľňujúce a relaxačné účinky, preto vám skvelo poslúži počas dlhých, náročných dní plných stresu
  • Mäta – osviežujúca bylinka, ktorá vás príjemné schladí počas letných dní
  • Medovka – relax, pokojný spánok a sviežosť – taká je medovka, ktorá vás príjemne uvoľní
  • Fresh – sirup ideálny na zahriatie a prekrvenie organizmu najmä počas chladných večerov

Ktorému dáte prednosť a ochutnáte ho ako prvý?

Autor článku: Redakcia KAMzaKRASOU.sk   Zdroj foto: KAMzaKRASOU.sk

Tlačiť článok

SPÄŤ NA ZOZNAM ČLÁNKOV