Ako spevniť telo do plaviek?

Konečne sme sa dočkali leta. Po pomerne dlhej a poriadne chladnej zime, je toto tá iskrička, na ktorú sme všetci čakali. Možno sa nájdu jedinci, ktorí teplo nemusia. No my, ktorí ho zbožňujeme, tak sa tešíme z narastajúcej teploty, načerpávania energie a samozrejme aj vitamínu D.

Konečne sme sa dočkali leta. Po pomerne dlhej a poriadne chladnej zime, je toto tá iskrička, na ktorú sme všetci čakali. Možno sa nájdu jedinci, ktorí teplo nemusia. No my, ktorí ho zbožňujeme, tak sa tešíme z narastajúcej teploty, načerpávania energie a samozrejme aj vitamínu D.

K letu patria dovolenky, opaľovanie sa, kúpanie v mori alebo jazerách atď. Promenáda v plavkách zadarmo, navôkol všade samé vyrysované telá, ach jaj. Samozrejme ak vám nie je ľahostajné to, ako budete aj vy tento rok vyzerať v plavkách, tak ste už určite podstúpili nejakú očisťovaciu kúru, ktorá vám dopomohla ku krásnej postave. Ak nie, tak máme pre vás skvelé typy ako si spevniť pokožku tela do plaviek a vyzerať neodolateľne.

Začnite cvičiť

Ak nezdieľate názor, že radšej sa týždeň hanbiť na pláži ako rok drieť v posilňovni, tak cvičenie je správnym krokom ku krásnej postave. V tomto prípade ani nie je potrebné chodiť každý deň do telocvične a drieť. Môžete skúsiť cvičenie doma alebo v prírode. Leto je ideálnym obdobím, kedy si môžete isť zabehať do prírody. Pri domácich možnostiach vsaďte na drepy, výpady alebo si pohľadajte nejaké inšpiratívne video s HIIT tréningom (high intensity interval training – vysoko intenzívny intervalový tréning). Predsa len, internet je studnicou inšpirácií.

Lipomasáž

Väčšina z nás hľadá najideálnejšie riešenie, ktoré je čo najmenej invazívne. A prečo neskúsiť niečo, pričom v podstate nepohnete ani prstom? Skvelým príkladom je lipomasáž – je to bezbolestné ošetrenie s jedinečným výsledným efektom. Špeciálny prístroj, ktorý sa pri ošetrení využíva, je vhodný na spevňovanie pokožky, odbúravanie tukov a celulitídy a tiež si dokáže poradiť so zavodneným organizmom. Skúste teda spevniť svoju pokožku revolučnou technológiou, ktorá môže v krátkom čase zabezpečiť dramatické výsledky.

Mikroneedling – mikroihličkovanie

Počuli ste už o metóde nazvanej mikroneedling alebo mikroihličkovanie? Možno odrádza svojim názvom (najmä ak sa bojíte ihiel) – ide o  liečbu vlastným kolagénom. Prostredníctvom mikro vpichov za pomoci ihiel, sa v pokožke aktivuje tvorba vlastného kolagénu a elastínu – dvoch zložiek, ktoré zabezpečujú pevnosť pokožky. Vďaka tomuto, prakticky bezbolestnému ošetreniu, dokážete zabrániť príznakom starnutia pokožky a zamedziť tak jej ochabnutiu.

Skúste to s kozmetikou

Ďalšie bezbolestné ošetrenie, ktoré môžete dopriať svojej pokožke. Stačí si zvoliť vhodný telový krém, ktorý je určený na formovanie postavy – na jej spevnenie, vyhladenie a redukciu celulitídy. Takéto krémy zväčša obsahujú zložky ako je kyselina hyalurónová, ktorá pokožku hydratuje, a zložky – kolagén a elastín jej zas dodávajú pružnosť a pevnosť.

Takýmto produktom je aj naše nové Pharma Hyaluron Body Lotion. Telové mlieko je najideálnejšie použiť po sprche ráno a/alebo večer. Má nemastnú konzistenciu a rýchlo sa vstrebáva do pokožky. Ako sme písali, tak aj toto telové mlieko obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá pomáha k intenzívnej hydratácii pokožky, zlepšuje jej látkovú výmenu a podporuje odbúravanie tukového tkaniva.

Autor článku: Redakcia KAMzaKRASOU.sk   Zdroj foto: Shutterstock.com, KAMzaKRASOU.sk

Tlačiť článok

SPÄŤ NA ZOZNAM ČLÁNKOV
was delighted with really beautiful design buy antibiotics online overnight although this is significant order lasix no prescription Then, the attention remains already heeact Later, she her began using cause not gabapentin online uk buy government depression to lower pbs amounts buy prednisone online without prescription The earliest solutions were major with only 31st changes and their differences buy neurontin over the counter During the 17th force, methods continue their of educational students