Ako spevniť telo do plaviek?

Ako spevniť telo do plaviek?

Konečne sme sa dočkali leta. Po pomerne dlhej a poriadne chladnej zime, je toto tá iskrička, na ktorú sme všetci čakali. Možno sa nájdu jedinci, ktorí teplo nemusia. No my, ktorí ho zbožňujeme, tak sa tešíme z narastajúcej teploty, načerpávania energie a samozrejme aj vitamínu D.

K letu patria dovolenky, opaľovanie sa, kúpanie v mori alebo jazerách atď. Promenáda v plavkách zadarmo, navôkol všade samé vyrysované telá, ach jaj. Samozrejme ak vám nie je ľahostajné to, ako budete aj vy tento rok vyzerať v plavkách, tak ste už určite podstúpili nejakú očisťovaciu kúru, ktorá vám dopomohla ku krásnej postave. Ak nie, tak máme pre vás skvelé typy ako si spevniť pokožku tela do plaviek a vyzerať neodolateľne.

Začnite cvičiť

Ak nezdieľate názor, že radšej sa týždeň hanbiť na pláži ako rok drieť v posilňovni, tak cvičenie je správnym krokom ku krásnej postave. V tomto prípade ani nie je potrebné chodiť každý deň do telocvične a drieť. Môžete skúsiť cvičenie doma alebo v prírode. Leto je ideálnym obdobím, kedy si môžete isť zabehať do prírody. Pri domácich možnostiach vsaďte na drepy, výpady alebo si pohľadajte nejaké inšpiratívne video s HIIT tréningom (high intensity interval training – vysoko intenzívny intervalový tréning). Predsa len, internet je studnicou inšpirácií.

Lipomasáž

Väčšina z nás hľadá najideálnejšie riešenie, ktoré je čo najmenej invazívne. A prečo neskúsiť niečo, pričom v podstate nepohnete ani prstom? Skvelým príkladom je lipomasáž – je to bezbolestné ošetrenie s jedinečným výsledným efektom. Špeciálny prístroj, ktorý sa pri ošetrení využíva, je vhodný na spevňovanie pokožky, odbúravanie tukov a celulitídy a tiež si dokáže poradiť so zavodneným organizmom. Skúste teda spevniť svoju pokožku revolučnou technológiou, ktorá môže v krátkom čase zabezpečiť dramatické výsledky.

Mikroneedling – mikroihličkovanie

Počuli ste už o metóde nazvanej mikroneedling alebo mikroihličkovanie? Možno odrádza svojim názvom (najmä ak sa bojíte ihiel) – ide o  liečbu vlastným kolagénom. Prostredníctvom mikro vpichov za pomoci ihiel, sa v pokožke aktivuje tvorba vlastného kolagénu a elastínu – dvoch zložiek, ktoré zabezpečujú pevnosť pokožky. Vďaka tomuto, prakticky bezbolestnému ošetreniu, dokážete zabrániť príznakom starnutia pokožky a zamedziť tak jej ochabnutiu.

Skúste to s kozmetikou

Ďalšie bezbolestné ošetrenie, ktoré môžete dopriať svojej pokožke. Stačí si zvoliť vhodný telový krém, ktorý je určený na formovanie postavy – na jej spevnenie, vyhladenie a redukciu celulitídy. Takéto krémy zväčša obsahujú zložky ako je kyselina hyalurónová, ktorá pokožku hydratuje, a zložky – kolagén a elastín jej zas dodávajú pružnosť a pevnosť.

Takýmto produktom je aj naše nové Pharma Hyaluron Body Lotion. Telové mlieko je najideálnejšie použiť po sprche ráno a/alebo večer. Má nemastnú konzistenciu a rýchlo sa vstrebáva do pokožky. Ako sme písali, tak aj toto telové mlieko obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá pomáha k intenzívnej hydratácii pokožky, zlepšuje jej látkovú výmenu a podporuje odbúravanie tukového tkaniva.

Autor článku: Redakcia KAMzaKRASOU.sk   Zdroj foto: Shutterstock.com, KAMzaKRASOU.sk

Pridaj komentár